Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Orijinal One Piece Karakteri

En son ne zaman bir manga sayısını beğenerek okudum hatırlamıyorum, gazete sayfalarını karıştırır gibi geçiyorum bölümleri. Geçmişte sevdiğim, ilgi gösterdiğim şeyler de artık cazip gelmiyor, yılların getirdiği bir alışkanlıkla okur oldum. Haliyle karakterler de benim açımdan derinliğini yitirmiş durumda. Atmosfer genel olarak aynı, her arc bildiğimiz yoldan dram kasma çabaları... arctan arca sadece yüzler değişiyor gibi. Orjinallik bitmiş.

Wano arca gireli onlarca bölüm olmuş haala Oden, Kamavatsu ve Denjuro'nun silüetleriyle yetiniyoruz. Gizem kasacam derken yıldırıyor haberi yok ve Oda, bir yerde şuna benzer bir şey söylüyor:" Yıllar geçse de çizerken içimdeki çocuğa göre hareket ediyorum." Gerçekten de bunu yapıyor...

Mihawk'ın ise sadece ne kadar güçlü olduğuna yönelik bir beklentim var.
Dediğin gibi silüet muhabbetleri çok tat kaçırıyor gerçekten.
Dram konusunda işleyiş şekli olarak o kadar rahatsızlık vermiyor bana. Her ark benzer gibi görünse de kendi içinde işlenen hikaye/drama farklı aslında. ''Zalim bir diktatör halkına kan ağlatıyor''dan fazlası mevcut oluyor.
Mihawk'ın ölümü bütün beklentilerini karşılayacaktır:)

Hiçbir hikayede tüm yönleriyle tamamen orijinal bir karakter olamaz. Ama bütün hikayelerdeki karakterler kendilerine has bazı yönleri ve anlatılma yöntemleriyle oldukça orijinal olabilir. Özellikle minik dokunuşlar ile her karakterden ayrılmalarıyla. One Piece'te bu kapsama giren onlarca karakter var. En orijinalini kestirmek çok zor olsa da. Morgans, Croccus, Bartolomeo, Brook sayabilirim şimdilik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık