Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Edens Zero

E4 güzel yemek yapıyor, yüzünden belli içine sevgisini de katıyor olmalı. Plue de gezegenin üzerinde ağlıyormuş. Kim bilir oradan da bir arkadaşlık çıkabilir. Bu olaylardan sonra Lavilla'nın tayfaya katılması şart oldu.

Şiki dedesinin yolunda kahramanlık yapıyor ama sayborg çok güçlü, Şiki'nin yüzünde bir gerginlik var. Bu yeni baş düşmanın güzel kadınları kaçırıp taşa çevirmesini sanki daha önce okumuştum ama şimdi çıkaramadım. Maşima-sensei yine müthiş bir hikaye örgüsü hazırlamıştır. Dolu bölümün tadı bir başka oluyor.

Maşima-sensei şimdiden şinobi kartını oynayarak güzel bir hamle ile evren içi güç olasılıklarını daha da artırdı, hassas dengeleri daha da sağlam bir hale getirdi. Kimse en güçlü olamaz çünkü başka başka güçler mevcut bu kocaman evrende. Akıllıca bir hamleydi, takdir ettim.

Şimdi yeni bir gezegende yeni bir maceraya atılacağız. Lavilla ile Weisz ne yapacak, Happy iyi olacak mı, Jinn ile rövanşta neler yaşanacak. Lonca başkanına ne oldu, yoksa hain mi!! B kuber kızlar taşa dönecek mi, taşa dönenler kurtulacak mı, daha neler neler çok fazla soru var ama cevap yok. Bakalım ne olacak. Aksiyon dolu bölümler bizi bekliyor.

Abla gelince bir doktorumuz olacak. Weisz geri döndü, Homura yeni arkadaş oldu. Aile hızla genişliyor, kurtarma macerası sonrası sıkı bağlar oluşur. Daha da gelecek olan var. Epey genişleyecek tayfa, bu gidişle Edens Zero loncası bile kurulur.

E4 güzel yemek yapıyor, yüzünden belli içine sevgisini de katıyor olmalı. Plue de gezegenin üzerinde ağlıyormuş. Kim bilir oradan da bir arkadaşlık çıkabilir. Bu olaylardan sonra Lavilla'nın tayfaya katılması şart oldu.

Şiki dedesinin yolunda kahramanlık yapıyor ama sayborg çok güçlü, Şiki'nin yüzünde bir gerginlik var. Bu yeni baş düşmanın güzel kadınları kaçırıp taşa çevirmesini sanki daha önce okumuştum ama şimdi çıkaramadım. Maşima-sensei yine müthiş bir hikaye örgüsü hazırlamıştır. Dolu bölümün tadı bir başka oluyor.
Inuyasha olmasın.Inuyasha'dada vardı bu olay,kaçıranın tipler bile baya benzer izlediysen oradan çagırışım yapmış olabilir.

Inuyasha olmasın.Inuyasha'dada vardı bu olay,kaçıranın tipler bile baya benzer izlediysen oradan çagırışım yapmış olabilir.
Onu izlemedim ama ünlü, eski bir seri, belki ondan duymuşumdur da çağrışım yapmış olabilir. Tipler benzerse muhtemelen oraya bir gönderme vardır, sağ olasın. Bir ara bakacağım o seriye de, merak ettim.

ben nadir bulunan eter diye biliyordum ama gelen geçen de var nasıl bir iştir ya , yeni karakterleri görmek hoşuma gidiyor hikaye tek düze gitmiyor her bölümde ayrı bir heyecan var. Sonunda güzel bir manga okuduğum için mutluyum , ileride animesi olursa piyasada ki en iyi şirket yapmalı çok kaliteli olmalı.

Bu seri de olmasa valla okunacak seri yok piyasada, çizgisini bozmadan yükselmeye devam ediyor reyiz helal olsun.

Maşima-sensei karanlık bir tema oturtmaya çalışıyor. Favori mangası Berserk idi, Berserk'in çocuklaştığı şu ortamda Maşima-sensi açığı kapatmaya çalışıyor olabilir. Bu bölüm bunu gösteriyor. Birde eğer Jin Abla'nın adamıysa arkadaş sayılır ve tayfaya gelir. Aile büyüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık