Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Edens Zero

Bu müthiş manga hak ettiği değeri görmüyor. Ark ark biriktirip okuyordum ama artık haftalık takip ederek Maşima-sensei'den mutluluk dozumu alacağım.

Don lastiği gibi aynı tipleri ve diyalogları adını değiştirip başka manga yapıyor. FT bi dönem iyiydi, sonra cıvıttı. Düz bi hattan çıkıp, başka birşeyler yaparsa bi şans veririm. En az 5 bölüm okuyabilmiştim çıktığında :gamyon:

Don lastiği gibi aynı tipleri ve diyalogları adını değiştirip başka manga yapıyor. FT bi dönem iyiydi, sonra cıvıttı. Düz bi hattan çıkıp, başka birşeyler yaparsa bi şans veririm. En az 5 bölüm okuyabilmiştim çıktığında :gamyon:
Adamın olayı bu ne beklersin ki.Bu yetmiyormuş gibi başkalarının serilerden çalmak dışında kendi serilerindende çalıyor.

Bir insan nasıl aynı anda hem bu kadar çalışkan hem de tembel olabilir. Çok değişik bir adam bu Mashima.

Tüm anime severlerin merak ve heyecanla beklediği o müthiş ön gösterim sonunda geldi. Çok bekledik ama değdi. Youtube kasıyor, izleyen çıksın.

Tüm anime severlerin merak ve heyecanla beklediği o müthiş ön gösterim sonunda geldi. Çok bekledik ama değdi. Youtube kasıyor, izleyen çıksın.

Fairy Tail ile Hiro Mashima'nın büyüleyici hikaye anlatımı ile tanışmamın üzerinden 4 yıl geçmiş.Bir Mashima serisinin animeye uyarlandığını görmek insanı hüzün ve mutluluk karışık bir ruh haline sokuyor.

Efsane bir fight olacak, Jaguar'ı çok sevdim ama Nero ve Ziggy'nin kalıbı değilmiş gibi duruyor büyük ihtimal ile önce o aradan çıkar sonra Nero ve Ziggy teke tek atar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık