Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Edens Zero

son bölümde rahibe gözüktü sanırım bu meşhur 4' lüden . Hikaye hızla devam ediyor ama ileride zaman sorunsalına geçebilir hikaye o zaman daha bir karışıklık olabilir bu tema çok sorunlu. Bakalım üstesinden gelebilecek mi eğer gelirse son dönemin en iyisi olma yönünden aday olabilir.Bu arada aklıma bir şey takıldı bu 4 lü bir araya gelince özel combo saldırıları yapacak mı eğer böyle bir şey olursa kötü olur diye düşünüyorum. Bakalım diğer bölümlerde neler olacak.

son bölümde rahibe gözüktü sanırım bu meşhur 4' lüden . Hikaye hızla devam ediyor ama ileride zaman sorunsalına geçebilir hikaye o zaman daha bir karışıklık olabilir bu tema çok sorunlu. Bakalım üstesinden gelebilecek mi eğer gelirse son dönemin en iyisi olma yönünden aday olabilir.Bu arada aklıma bir şey takıldı bu 4 lü bir araya gelince özel combo saldırıları yapacak mı eğer böyle bir şey olursa kötü olur diye düşünüyorum. Bakalım diğer bölümlerde neler olacak.
Rahibe parıldayan dört yıldız'dan Abla dedikleri makine. Diğer makineleri onarmak ve yaraları iyileştirmek gibi güçleri var, yani tayfanın doktoru olacak gelince. Şimdilik her bir yıldızın kendine has özellikleri var gibi ama hepsi makine olduğu için ileride kombo kesin çıkar bence :D

Hikayesi fena ilerlemiyor. İblis kraldan büyük sırlar çıkacak, vaktinde evrenin altını üstüne getirmiş sanırım.

Serimize kaptan geldi paralel evrenler de süzülmeye devam , seri giderek ilginç bir hal alıyor ve konu dağılmadan gidiyor bir kaç bölüm sonra yeni düşmanları göreceğiz.

Hiro Mashima bilerek yapıyor ya. Bütün hafta 'kendimi nasıl geçebilirim, nasıl daha kötüsünü yapabilirim?' diye düşünüyor olmalı. Başka açıklamam yok saygısızlık etmek istemiyorum ama cidden çöp çiziyor adam. Süper evren yaratmışsın ama bu olay örgüsü ne be kardeşim Fairy Tail isimli rezalet eser bile bunun yanında zaman atlaması öncesi One Piece'i gibi kalıyor.

Hiro Mashima bilerek yapıyor ya. Bütün hafta 'kendimi nasıl geçebilirim, nasıl daha kötüsünü yapabilirim?' diye düşünüyor olmalı. Başka açıklamam yok saygısızlık etmek istemiyorum ama cidden çöp çiziyor adam. Süper evren yaratmışsın ama bu olay örgüsü ne be kardeşim Fairy Tail isimli rezalet eser bile bunun yanında zaman atlaması öncesi One Piece'i gibi kalıyor.
Hiro Mashima'nın olayı bu ki.Adam tamamen dergi politikasi olan vasat ama çok bölüm çıkartan mangaka profiline uyuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık