Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Edens Zero

Şeytan kralın adı Ziggy imiş. Anlamı zaferin koruyucusu gibi bir şey.

Elsie şeytan kralı geçmiş mi yoksa geçeceğim mi diyor hala belli değil. İkinci defa diyor ama hala farklı çeviriler mevcut. İleride belli olur ama şu an açıkça Şiki'yi alaya alıyor. Onu deniyor olması olası.

Ayrıca Maşima-sensei bu gördükleriniz görecekleriniz yanında devede kulak mesajını da vermiş bu bölüm. Çok heyecanlı çok. Kimbilir daha neler neler göreceğiz bakalım.

Bölümdeki gözde sahnemi de atayım. Bize yakında o umutsuzluğu gösterecektir. Bekliyorum.

İşler ilginçleşiyor. Erza o yaratık değilmiş ve bunlarla birlik olmadı. Karşıdaki adam da bildiğin Gerrad hem de dövmesine kadar aynı.:D

Erza yakında bizimkiler ile aynı safta dövüşecek.yeni karakterimiz hayırlı olsun , şeytan kralın eski tayfasında olan bence uber güçleri olan biri,bizimkileri eğitecektir.Seri ilerledikçe power up alıyor Hiro Mashimayı bu yüzden seviyorum.

Bu durumda şeytan kralı geçtim geçeceğim muhabbeti Elsie'nin yaptığı bir geyik oldu o zaman. Elsie de takıma katılsa güzel olurdu ama daha erken dedi Maşima-sensei. Elbet bir gün katılır. Yeni bir arkadaşımız daha oldu üstelik, şeytan kralın gemisi. Tabi küçük gemi de arkadaşımız, onu da atmazlar, bir köşeye çekerler arada bir kullanırlar.

Tavşan kız da yine kapaktaki yerini almış. Justice de boş adam değildir, Elsie muhatabına aldığına göre. Birde tazı gibi takip edecek polisimiz bile oldu. Bölüm yine çok dolu doluydu, daha bir çok şey vardı. Gümbür gümbür ilerliyor be.!

Çok sağlam ilerliyor. Ft'den daha iyi olacak gibi. 3 büyüklerin tahtına göz koydu bir kere Mashima, eninde sonunda o seviyeye çıkacaktır.:D

evet 15. bölümü de okuduk burada iki şey öğrendik. Rebecca'nın da eteri uyandı ve artık daha havalı oldu. 2. öğrendiğimiz şey ise Şeytan Kralının gemisinin adı. Eden's Zero warship. Seri gerçekten her bölüm üzerine koyarak gidiyor. Kalemine sağlık Hiro -sensei

Aquawing gibi bir arkadaşı terk edemezlerdi, etmediler de. E4 de arkadaşımız oldu artık. E0 gemi, E4 android. E1, E2, E3 gibiler de vardır. Sonraki bölüm bunları göstebilir bir olasılık. 20000 yıl sonraki B-Cube kolyesinin arkasındaki Edens Zero yazısı da aydınlandı bu bölümle beraber. Yeni elbiseler bile giyildi. Yine çok dolu bir bölümdü. Rebecca'nın da eteri güçlü bir şeye benziyor. Yanlışlıkla bu mükemmel gemide bir delik açtı.

Pino varoluş sancısı çekiyor ama yanında arkadaşları olduğu sürece sorun yaşamayacaktır.

Dolu dolu bir bölüm daha geride kaldı. E1, E2, E3 adlı arkadaşlarımızı aradığımız maceralar geliyor. E4 bu bölüm Şiki'nin ona "sen bir nesne değilsin senin de bir kalbin var!!" demesi ile tam bir arkadaş haline geldi.

Lavillia da büyük olasılık yakında yaşanacak olaylar sonrası tayfaya katılacak. Üzerindeki elbiselerden ötürü ether ile ilgisi var gibi, muhtemelen kullanıyor. Şiki'yi de seviyor. Çok sağlam bir arkadaş olacak. Weisz de döner hemen, gitmez bir yere.

Bölümden Natsu ve Lucy

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık