Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Şu Mihawkcılar sürekli başka karakter üzerinden Mihawk övüyor ne hikmetse... :hhh:

Odeni Mihawk ile bir tutmak ne alaka? Hayır Oden denilen karakter bir samuray. Onunla beraber Roger ve WB'nin saygısını kazanmış biri. Mihawk onun kadar seride etkili mi? %5'i kadar bile değildir. Diğer noktada ise Shanks. Bilmem kaç yıl önce ki düello yüzünden denk oluyor bu iki adam ne alakaysa... :D

Neyse bakalım kime komplo olacak...
Mihawk’ın Unvanı çok önemli ona dikkat çektim. Kılıç ustaları’nın değerinden bahsediyorum. Bunlar önemli şeyler. Neyse ben rahatım zaten. Çok az kaldı çook :D

Bu konu biraz karışık bir konu, sebebi de şöhreti Mihawk'tan iyi olduğu halde En güçlü kılıç ustası ünvanına Mihawk'ın sahip olmasından kaynaklanıyor.

Shanks, Mihawk ile kılıç tokuşturmada eşitmiş, bir imparator olarak daha güçlü olduğu da kesin hatta kapışsalar yeneceği de kesin ama ünvan Mihawk'ta duruyor. bu mevzuyu Mihawk vs Shanks konusunu gösterdikleri zaman anlayacağız herhalde.
Oden 20 yıldır ölü farkındasın herhalde. Shanks miço, büyük ihtimalle Mihawk miço. Daha yeni güçleniyorlar. Şimdiki zamanla o zamanı neden karşılaştırıyorsun ki?

Shanks'ın yeneceği ile alakalı görüşler çeşitli zaten. Bu Mihawk gevşeğinin en güçlü kılıç ustası unvanını elinde tutması bende Shanks'ın 4 İmparator arasında en güçsüz olanı olma kanısını uyandırıyor, Shanks sadece kılıç ustası değil tarzı zorlama bahaneler değil. Yanlışsa anlayacağız bakalım.

Ama Oden'in kılıç ustası olma konusu tartışmaya açık bile değil.

Roronoa Zoro yetmez mi? :D
Şaka bir yana o Oda’nın hikaye anlayışında yaptığı bir eksiklik ama bu demek değil ki, bu unvan basit bir unvan. He Yarın bir gün bir sürü kişi bunun peşindeydi der geçer Oda onda sorun yok :D
Hahaha bak Zoro yetmez mi diyor. Gülmüyorum bak. :(

Bak ünvan basit veya değil. Fakat kimse peşinde değil umursamıyor önemli nokta bu. Zoro'nun bunun için bir sebebi vardı. "Kuina" ona rağmen o bile Luffy için bunu erteledi, geride bıraktı.

Mesela Vista. Bak genćliğini gördük fakat o kadar senede ünvan falan umursamamış. Çünkü adamın hedefi, isteği bu değil. Kim bu ünvanı istiyor? 1 kişi çıksın meydan okusun, Mangaka "Ödülü bilmem bu kadar" desin yenilen adam için ama yok. Yeri geldiğinde elinde olan kilicciları sayıyorlar forumda "Bu kılıç ustası, şu kılıç ustası" diye. Neden kimse bu ünvanın peşinden gitmiyor?

Hahaha bak Zoro yetmez mi diyor. Gülmüyorum bak. :(

Bak ünvan basit veya değil. Fakat kimse peşinde değil umursamıyor önemli nokta bu. Zoro'nun bunun için bir sebebi vardı. "Kuina" ona rağmen o bile Luffy için bunu erteledi, geride bıraktı.

Mesela Vista. Bak genćliğini gördük fakat o kadar senede ünvan falan umursamamış. Çünkü adamın hedefi, isteği bu değil. Kim bu ünvanı istiyor? 1 kişi çıksın meydan okusun, Mangaka "Ödülü bilmem bu kadar" desin yenilen adam için ama yok. Yeri geldiğinde elinde olan kilicciları sayıyorlar forumda "Bu kılıç ustası, şu kılıç ustası" diye. Neden kimse bu ünvanın peşinden gitmiyor?
Gitmediği kesin bile değil ki. Dediğim gibi Oda’nın tarzı bu. Adamın odak noktası faklı o konuda. Ama yine bu demek değil ki bu unvan değersiz ve basit :D

Gitmediği kesin bile değil ki. Dediğim gibi Oda’nın tarzı bu. Adamın odak noktası faklı o konuda. Ama yine bu demek değil ki bu unvan değersiz ve basit :D
Hani nerede kim gitmiş?

Kime göre değerli ünvan? Diyorsunuz ki "değersiz veya basit değil" bunun için ünvanı umursayan ve peşinden giden güçlü birileri olmalı... :D

Adam East Blue Zoro'dan medet umuyordu. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık