Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Oden nasıl kılıç ustası değil? :D Tartışmaya gerek bile yok onun kılıç ustalığını.

Ayrıca Mihawk ve Shanks arasındaki o diyaloğu yanlış yorumlamışsın. Mihawk'ın gücünü falan tartışalım da, adam gayet onur sahibi birisi. Öyle komplekslere girecek birisi olduğunu düşünmüyorum, ki bu adam East Blue'daki Zoro için söylediği söz belli. Öyle bir şeydne korkuyor oluşu o sözlere, Zoro'nun hayaline bir leke olur. Oda'nın da böyle bir şey düşündüğünü sanmıyorum.
Yine bu konuyu hortlatacağız. Oden çok güçlü bir kılıç kullanıcısı lakin Kılıç ustası olma konusu farklı bir mesele bence. Shanks'ın bu durumda en güçlü kılıç ünvanını Mihawk ile paylaşıyor olması lazım. Sence böyle bir kıstas var mı?

Düelloda Mihawk kazanmış yada Shanks’e kaybetmemiş.Kıyasıya bir dövüş olursa Shanks kazanır muhtemelen.Ama kaç gün sürer o yazara kalmış.
Bu konuda açılmış bir versus var mıydı hatırlayamadım? Ben geldiğimden beri görmedim varsa da.

Yine bu konuyu hortlatacağız. Oden çok güçlü bir kılıç kullanıcısı lakin Kılıç ustası olma konusu farklı bir mesele bence. Shanks'ın bu durumda en güçlü kılıç ünvanını Mihawk ile paylaşıyor olması lazım. Sence böyle bir kıstas var mı?
Shanks ne alaka?

Oden sana göre neden değil, merak ettim. Onu açıklar mısın?

Shanks ne alaka?

Oden sana göre neden değil, merak ettim. Onu açıklar mısın?
Oden'in bir dojo eğitimi aldığını sanmıyorum. Tıpkı, Roger, Reyleigh, Whitebeard gibi o da kılıç kullanma konusunda kendisini yetiştirmiş ama bir kılıç ustası olma konusu çok farklı bir konu olsa gerek. Neden Mihawk'ın adı en güçlü kılıç ustası olarak anılırken Shanks'ın böyle bir ünvana sahip olmadığını soruyorum. Yani şöyle bir mevzu geçmedi hiçbir yerde. "Shanks, Mihawk ile düello yapacak kadar iyi bir kılıç ustası" gibi bir mevzu geçmedi. Sadece Whitebeard " Şahin Göz'le yaptığın düelloları duydum" gibi bir cümle kurdu. Zaten serideki karakterlerin (buna yan karakterler ve figüran karakterler de dahil) neredeyse hepsinin eli kılıç tutuyor. Kılıç kullanıcısı olmak farklı, kılıç ustası olmak farklı bir konu.

Üstelik Oden bir kılıç ustası da değildi.
Oden çok güçlü bir kılıç kullanıcısı lakin Kılıç ustası olma konusu farklı bir mesele bence
Oden de kılıç ustası değilse seride 2 tane kılıç ustası var demektir, Zoro ve Mihawk. Kim kimi yenerse o en güçlü olacak. Hay arkadaş, yeni yeni elementler keşfediliyor. Kılıç kullanıcısıymış:(.

Herif daha gözüktüğü ilk bölümlerde Oden Nitoryu(Ode 2 kılıç stili) diye söyleyerek Togen Shirataki saldırısını kullanıyor o Dağ Tanrısı denen yaratığı kesmek için. Bu isim bir kılıç tekniğine ait değilse nedir. ben anlamadım.

Oden'in bir dojo eğitimi aldığını sanmıyorum. Tıpkı, Roger, Reyleigh, Whitebeard gibi o da kılıç kullanma konusunda kendisini yetiştirmiş ama bir kılıç ustası olma konusu çok farklı bir konu olsa gerek. Neden Mihawk'ın adı en güçlü kılıç ustası olarak anılırken Shanks'ın böyle bir ünvana sahip olmadığını soruyorum. Yani şöyle bir mevzu geçmedi hiçbir yerde. "Shanks, Mihawk ile düello yapacak kadar iyi bir kılıç ustası" gibi bir mevzu geçmedi. Sadece Whitebeard " Şahin Göz'le yaptığın düelloları duydum" gibi bir cümle kurdu. Zaten serideki karakterlerin (buna yan karakterler ve figüran karakterler de dahil) neredeyse hepsinin eli kılıç tutuyor. Kılıç kullanıcısı olmak farklı, kılıç ustası olmak farklı bir konu.
Fark olabilir. Fakat Oden basbaya kılıç ustası... Oden stili iki kılıç diye saldırı yapıyor. Dojo'da eğitim almasına da gerek yok. Kendi kendine gelişmesi engel teşkil etmiyor. Zoro kendi kendine 3 kılıç stili yaratıyor, Dojo'da olmasına rağmen. Oden de kendi

Shanks mevzusuna gelirsek; en iyisi olmak gibi bir amacı olmadığı içindir. Ki Shanks gayet bir kılıç ustasıdır. Onu farklı kılan bir kaç yeteneği daha olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık