Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Donquixote Doflamingo

herkezin ortak görüşü seninki gibi sanırım bir iple kontrol etmek ve kesmek . ben senin yazdıklarına katılmanın yanında şunu ekliyim bence jozuyu kontrol edememesinin sebebi hem jozunun çok büyük fiziksek gücü hemde jozunun sahip oldugu silahlanma hakisi. bence silahlanma hakisi sayesinde seni kontrol etmesini veya kesmesini önleyebiliyorsun. ayrıca gözlem hakisi sayesindede sana dolamaya çalıştıgı iplerden kaçabilirsin gibi geliyor . bu şekilde luffy dofla savaşı sırasında g2 ninde avantajıyla luffynin pek ezilicegini düşünmüyorum zira bence dofda haki kullanıyordur bu yüzden aralarında büyük bi mücadele olucak. ayrıca doflamingo diger korsanlara benzemez ben luffy i alırım işte vergo zoroyu dövsün filan demez bence . büyük ihtimal bizim tayfadan bikaçkişinin canını yakıcak bayaa bir. özellikle copper usop nami gibi güçsüz elemanların korkması lazım

efeerk

Hayır konuyu açan arkadaş şeytan meyvesi demiş ona gönderme yaptım ;)

Hayır konuyu açan arkadaş şeytan meyvesi demiş ona gönderme yaptım ;)
Tamam görüşüne bir şey demiyorum tabiki şeytan meyvesinden farklı bir güç olabilir ancak söylediğim seride şeytan meyvesi değildir gibi bir ifade geçmedi. Yoksa ben de diyemem kesin şeytan meyvesidir diye sonuçta ne olduğu bilinmiyor. Dediğin gibi ilizyon şeklinde farklı bir teknik de olabilir.

Özelliği tam olarak bilinmiyor diye dipnot geçtiler. Şeytan meyvesi olsaydı bilinirdi :)
seytan meyvesi olsa nereden bilecektin e.oda gelip kulagınamı fısıldıcaktı :) ben seytan meyvesi vardır tezine istinaden yorum yaptım.sende ilizyonist,sihirbaz,palyaço dersin.senin fikrin derim saygı duyarım.e.oda acıklamadan hiçbirseyi kesin diyemezler zaten,diyeceklerde opwikiadaki senin benim gibi bir kaç kişi.sengokunun sbsde acıklanan meyve gücünü kac gün sonra ancak geçtiler.o yüzden senin cıkarımında benimki kadar desteksizdir en fazla :)

skypie arc dan yola çıkarak çıkarım yapmak gayet mantıklı flamingonun yeteğine ama yanlış hatırlıyosam düzeltin skypie de ip sınavından ateşle kurtulmuşlardı. bu şekilde flamingonun yeteneği biraz basit kaçmazmı?

skypie arc dan yola çıkarak çıkarım yapmak gayet mantıklı flamingonun yeteğine ama yanlış hatırlıyosam düzeltin skypie de ip sınavından ateşle kurtulmuşlardı. bu şekilde flamingonun yeteneği biraz basit kaçmazmı?
skypieda shuranın kullandıkları demir bulutundan iplerdi sanırım.yani onların fiziksel bir formu var.üstelik ana baglantı noktasına ates eden wiper herkezi kurtarmıstı.dofun gücü eger telekinetikse bile kukla ustalarından esinlenildigi bariz,aksini iddaa eden kördür.yani ortada bir ip varsa bile sadece seytan meyvesi kullanıcıs görüyor olabilir.yada gercekten telekinetik bir güctür.su an için hepsi teori ;)

efeerk

seytan meyvesi olsa nereden bilecektin e.oda gelip kulagınamı fısıldıcaktı :) ben seytan meyvesi vardır tezine istinaden yorum yaptım.sende ilizyonist,sihirbaz,palyaço dersin.senin fikrin derim saygı duyarım.e.oda acıklamadan hiçbirseyi kesin diyemezler zaten,diyeceklerde opwikiadaki senin benim gibi bir kaç kişi.sengokunun sbsde acıklanan meyve gücünü kac gün sonra ancak geçtiler.o yüzden senin cıkarımında benimki kadar desteksizdir en fazla :)
Kardeş, galiba tam fikrin yok One Piece hakkında. Devil Fruit Book diye bir kitap var mangada geçen. Mangaya göre bu kitapta dünyadaki bütün şeytan meyveleri bütün ayrıntılarıyla açıklanıyor. Yani Doflamingo'nun yeteneğini merak eden bir başka amiral, korsan veya herhangi biri, açıp kitabı başından sonuna kadar okur öyle bir yeteneğe uyan şeytan meyvesi var mı yok mu diye. Bu yüzden hemen anlaşılır şeytan meyvesi kullanıcısı olup olmadığı. Yeteneği henüz bilinmiyor dendiğine göre bunun anlamı bir şeytan meyvesi kullanıcısı olmadığı ^^.

Kardeş, galiba tam fikrin yok One Piece hakkında. Devil Fruit Book diye bir kitap var mangada geçen. Mangaya göre bu kitapta dünyadaki bütün şeytan meyveleri bütün ayrıntılarıyla açıklanıyor. Yani Doflamingo'nun yeteneğini merak eden bir başka amiral, korsan veya herhangi biri, açıp kitabı başından sonuna kadar okur öyle bir yeteneğe uyan şeytan meyvesi var mı yok mu diye. Bu yüzden hemen anlaşılır şeytan meyvesi kullanıcısı olup olmadığı. Yeteneği henüz bilinmiyor dendiğine göre bunun anlamı bir şeytan meyvesi kullanıcısı olmadığı ^^.
Dof'un yeteneğini biz bilmiyoruz, denizcilerin yada diğer korsanların bilip bilmediği söylenmedi, yani biliyor olabilirler.

önce buggy mikawk ı yener diyosun, şimdide bunu nasıl bu kadar rahat oluyorsun öğretirsen sevinirim.

O kitapta tüm meyveler yok yalnız. Sadece sınıflama yapılanlar var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık