Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Donquixote Doflamingo

2 özelligi var bence 1. si rakibini yönlendirme digeri kesme ... yönlendirme olayı tamamen irade seviyesine baglı diyorum mesela atmos belami filan ezik adamlardı dof bunların çok üstündeydi o yüzden kolayca kontrol edebildi ama jozu güçlüydü shanksın kral hakisine dayanıcak iradesi vardı bu yüzden kontrol edemedi durdurabildi nitekim herneyse... 2. olay yani kesme olayı ise tamamen güç kıvraklık ve yetenege dayalı bi saldırı yakalarsa parçalar gibisinden bu yüzden croco ve oz jr. ı kesebildi benim düşüncem bu yönde

Ootatsumaki

gelecek arcta dof harcayacaklarını duşunuyorum bizimkilerin ve luffydende sağlan bir power up bekliyorum belki yeni teknik ya da hakisi kesici şeylere karsı daha da güçlenir gibisinden
bu ip olayına katılıyorum başka bir yerde de denk geldim ve son derece mantıklı ve cuk oturuyo dof gibi piskopat birine. hiç sevmiyorum o herifi ne o öyle pembe pembe

efeerk

Doflamingo'nun şeytan meyvesi yok.Zaten bunu manga'da ve anime'de söylediler. Şeytan meyvesi olsaydı zaten kitapta bütün şeytan meyveleri yer alıyor. Ordan bakarak gücünün ne olduğu tüm hatlarıyla çıkarılırdı. Benim kanaatimce çok iyi bir illüzyonist ve iradesi düşük insanları rahatça kontrol edebiliyor.

Doflamingo'nun şeytan meyvesi yok.Zaten bunu manga'da ve anime'de söylediler. Şeytan meyvesi olsaydı zaten kitapta bütün şeytan meyveleri yer alıyor. Ordan bakarak gücünün ne olduğu tüm hatlarıyla çıkarılırdı. Benim kanaatimce çok iyi bir illüzyonist ve iradesi düşük insanları rahatça kontrol edebiliyor.
Öyle bir açıklama henüz yapılmadı malasef. Bu arada bütün hatlarıyla gücünün bilinmediğini nereden çıkardın?

efeerk

Özelliği tam olarak bilinmiyor diye dipnot geçtiler. Şeytan meyvesi olsaydı bilinirdi :)

Doflamingo'nun gücü Akainu'da olsa(yani psikopat bi karakterke) Marineford savaşında adam kalmazdı herkesi paketlerdi.
Adam öldürmekten ziyade oynamadı seviyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık