Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Donquixote Doflamingo

Zihin olayıda mantıklı aslında adamn zihnini bir ele geçirdimi ona kendi bedeniymiş gibi hükmedip kontrol edebilir kesme olayı ise iple olur gibi geliyor bana.
wizardın dedigi gibi olması olası yinede bence kısıtlanmıstır,o kadar güclü olamaz yani bir sekilde rakibine temas etmesi lazımdır.atmos saldırdıktan sonra kontrolü ele aldı,yani o sırada görünmez bir iplen temas etmesi büyük olasılık.jozudaki durumana bakarsak zaten kukla ustası gibi durusu ve yeri,tek fark kuklası kendinden büyük :D

sonra shicbukai toplantısında denizcileri hareket ettirirken ellerini hareket ettirmesi var,üstelik ordaki durum zihinsel kontrol teorisini etkisiz kılıyor.cünkü denizciler birbirlerini öldürmek istemiyorlar,ikisininde aklı yerinde sadece,adam bedenine hükmedemiyor.karsı koyabilen tek kişininde jozu ve cüssesini düsünürsek yine ip teorisi daha makul bence.

Haki olayıla savunma olsaydı Jozu'yu nasıl etkiledi hareket bile edemiyordu hatta kontrol edebiliyor öyle güçte birini hareket edip kontrol edebiliyorsa dicek bir şey yok hem gücü aşırı düzeyde Jozu'nun gördük haki'de kullanabiliyor tamam bir anlık dikkatsizlik'te olabilir fakat hakisi'le kurtulması gerekmezmiydi eger öylese Dof'un ne kadar hızlı çevik olduğunu gördük herkesi dikkatsiz bir anında yakalayabilir ve keser biçer kukla eder sınırı yok tayfa'la karşılaşsa sonuç hüsran olur zoro'yu kontrol etse tmm'dır :) fakat bir şey dikkatimi çekti kontrol ettiği sayı yanlızca 1 kişi galiba sadece ona odaklanabiyor belli bir limiti var.

Hayır 2 kişi kontrol edebiliyor.Tabi sınırı ne belli değil.Ama 2 tane sağlam adamı birden tutacağını sanmıyorum.Onun dışında 5 marine erini birden oynatabilir belki rakibin gücüne göre sayı değişir bence.

Hayır 2 kişi kontrol edebiliyor.Tabi sınırı ne belli değil.Ama 2 tane sağlam adamı birden tutacağını sanmıyorum.Onun dışında 5 marine erini birden oynatabilir belki rakibin gücüne göre sayı değişir bence.
Evt benimde anlatmak istediğim o güçlü birini tek başına tutabilir ama 2 kişi'yi yapamaz ama normal marinelerden yada korsanlar 2 3 kişi aynı anda kontrol edebilir burda bir sınırı var yoksa savaşta 5 6 kişiyi kontrol eder kendilerine düşman yapardı.

Bence iple falan kontrol etmiyor. Cunku kontrol edilen kisiler ne oldugunu anlayamiyor, eger bir tarafindan iple veya telle cekistiriliyor olsalar farkederdi insanlar :)

Op evreninin jokeridir.Kaos sever.Herkes depremin dehşetinden şoka girmiş ayakta duramazken Doflamingo zevkten dört köşe olur.:cool: Bu sahneden sonra bende zevkten dört köşe oldum.Gerilimde üstüne yoktur kahkahasız gülüşü patlamamış bir bomba gibidir.Bu dünyada olması gerektiği gibidir.Acımasızdır.Doğa acımasızdır o da tamamen ayak uydurmuştur.

Hahahaha kendimle gurur duyuyorum :ehe: Gücü benim için kişiliği kadar önemli değil ama artık boyutlarını herkes görmüştür.Ben asıl kişiliğine bakıyorum daha çok tarzına hayranım.Sadist,Psikopat dediğiniz isimleri suya götürür susuz getirir. :cool: Bu sahneyi analiz eden herkes rahatça anlayacaktır.
[video=youtube;pk_Viih_UeY]http://www.youtube.com/watch?v=pk_Viih_UeY[/video]

Hahahaha kendimle gurur duyuyorum :ehe: Gücü benim için kişiliği kadar önemli değil ama artık boyutlarını herkes görmüştür.Ben asıl kişiliğine bakıyorum daha çok tarzına hayranım.Sadist,Psikopat dediğiniz isimleri suya götürür susuz getirir. :cool: Bu sahneyi analiz eden herkes rahatça anlayacaktır.
[video=youtube;pk_Viih_UeY]http://www.youtube.com/watch?v=pk_Viih_UeY[/video]
jokeri tutturman harbi ilginc bir durum :) ve konuyu acarkende dofun örgütüne büyük bir arc olacagını tahmin etmiştim ama jokeri hep hükümet görevlisi düsündüm,bir korsanın bu kadar güc elde etmesi bakalım olaylar nereye gidicek.

kaldı geriye güc teorimiz ama sanırım oda tutucak :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık