Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Donquixote Doflamingo

efeerk

Meyve kullanıcısı olmadığı mangada açıklandıdan %100 değildire geldik ben ışık gördüm sende ya da trollüyorsun ama biraz çekingenlik gördüm elinde kaynak olmayınca. Bu arada Türkçe wiki güncel bir kaynak değil. Düşünceye saygılıyım ama sen bilmiyorsun etmiyorsun tarzı mesajlar hoş karşılanmaz bir uyarıda bulunmak istedim.
Bu forum tartışma ve analiz üzerine olduğu için ihtimal kelimeleri kullanmadım. Kesinlikle meyve kullanıcı değildir demedim sadece teori bazında söyledim ama siz kesin demişim gibi önyargıyla yaklaştınız neys zaten nerden bileceksiniz.

Bu konu biraz fazla uzadı. Meyve değildir benim görüşüm meyvedir sizin görüşünüzdür bitmiştir yani ^^

bende öyle düşündüm kesme işi iple olabilir kontrol olamaz bence çünkü bir parmağını aşağı indiriyo sarquis iki elini aşağı indirip vuruyor aslında kesmede tek parmağını oynatarak yapıyor ip olma ihtimali bence %25

Eğer bu adam zayıf çıkarsa veya şahsen beklediğim kadar güçlü çıkmazsa hayal kırıklığı olacak benim için.
Mihawk ile beraber en güçlü Shichibukai olarak görüyorum bu adamı ben.

Nedendir bilmiyorum ama bu adamın mihawk'dan bile güçlü olduğuna inanıyorum.Jozu gibi hayvanı durdurdu herif

Doflamingo'nun şeytan meyvesi yok.Zaten bunu manga'da ve anime'de söylediler. Şeytan meyvesi olsaydı zaten kitapta bütün şeytan meyveleri yer alıyor. Ordan bakarak gücünün ne olduğu tüm hatlarıyla çıkarılırdı. Benim kanaatimce çok iyi bir illüzyonist ve iradesi düşük insanları rahatça kontrol edebiliyor.
Bu forum tartışma ve analiz üzerine olduğu için ihtimal kelimeleri kullanmadım. Kesinlikle meyve kullanıcı değildir demedim sadece teori bazında söyledim ama siz kesin demişim gibi önyargıyla yaklaştınız neys zaten nerden bileceksiniz.

Bu konu biraz fazla uzadı. Meyve değildir benim görüşüm meyvedir sizin görüşünüzdür bitmiştir yani ^^
Nasıl demedin ne yazdığını mı bilmiyorsun :D Neyse uzasın diye değil hatanı göstermek için yazıyorum görmemişimde zaten taa ne zaman yazmışsın cevabı.

Alex Louis Armstrong

Eğer bu adam zayıf çıkarsa veya şahsen beklediğim kadar güçlü çıkmazsa hayal kırıklığı olacak benim için.
Mihawk ile beraber en güçlü Shichibukai olarak görüyorum bu adamı ben.
Bu adamın antisi nedir düşünemiyorum , Narutoda ki Tobi olayına döndü dofun gücüde :D

Son günlerde Doflamingo sık tartışılır oldu. Malum, bu hafta manga yok ve konuşacak pek bir şey bulamıyoruz. Son günlerde de forumda teori, inceleme üzerine pek bir yazı da göremiyoruz. Sağda solda, alakasız yerlerde tartışılacağına, en azından tam konusunda tartışılsın ve sitede elle tutulur bir şeyler konuşulsun diye konuyu gündeme çıkarma ihtiyacı hissettim. :)

İlk başlarda meyve olarak düşünüyordum ama, şu kesme olayı işi karıştırıyor. Kuklacılıkla kesmenin ne alakası var ? Bence ip kullanıyor

Doflamingo'nun seviye mevzusu Bebek 5 denen kız PH'a gelince açıklığa kavuşacak bence. Bu kız Monster Trio'yu zorlayacak ve biz de ''Vaaayy be, Dof.un hiç tınlamadığı kızın bizimkilere yaptığına bak, bu adam kesin amiral/yonkou seviyesi..'' gibi şeyler söyleyecez...:))

Doflamingo'nun seviye mevzusu Bebek 5 denen kız PH'a gelince açıklığa kavuşacak bence. Bu kız Monster Trio'yu zorlayacak ve biz de ''Vaaayy be, Dof.un hiç tınlamadığı kızın bizimkilere yaptığına bak, bu adam kesin amiral/yonkou seviyesi..'' gibi şeyler söyleyecez...:))
aga yanlış anlama ama artık dofla yonkou kelimesi bir araya gelince kaşınmaya falan başlıyorum rica ediyorum bu yorumumu görenler bu konuda biraz daha hassas davransın:eek:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık