Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Doffy'nin babası ve annesi ve Mjosgard hariç olayı kavrayan daha kimse yok. Diğerleri geberip gidebilir. He gidenlere de bay bay.:byee:
Babası salak bir insandı ama iyi insandı ya. Böyle kızıyorum arada, sonra üzülüyorum falan değişik. Dofun çocuk psikolojisini bozan şeyleri yapması olmadı.

Annesi dışında o ailenin kökünü kurutmak gerek. :p

Olur olur tabi de o savaşta Vivi de olur dediğin gibi. Luffy, Croco ile işbirliği yaptı diye sattı denilmez de Vivi ne der bu duruma?

O zaman Law'da Vivi'de savaş bitene kadar Luffy hatrına kabullenecek.
Ben kabullenme demiyorum. Onlardan bağımsız bir işbirliği diyorum.

Gerçi Doflamingo, Luffy ile işbirliği yapacağına...
Bilemedim. Luffy neyse de Doflamingo açısından pek mümkünatı yok gibi görünüyor.

Babası salak bir insandı ama iyi insandı ya. Böyle kızıyorum arada, sonra üzülüyorum falan değişik. Dofun çocuk psikolojisini bozan şeyleri yapması olmadı.

Annesi dışında o ailenin kökünü kurutmak gerek. :p
Babası salak değil aksine zeki bir insan. İnsanlar arası eşitligi gormek serideki her baba yiğidin harcı değil. Dofflamingo gibi adamlar kendilerine "Kamiyim" diye diye böyle rezil oluyorlar.

Babası salak değil aksine zeki bir insan. İnsanlar arası eşitligi gormek serideki her baba yiğin harcı değil. Dofflamingo gibi adamlar kendilerine "Kamiyim" diye diye böyle rezil oluyorlar.
O zekilik degilik farkına varma dersin. Yaptıkları zeka ile alakası yok. Lap diye ortaya biz kutsal ejderiz diye girerse 2 çocuğu ve karısının hayatını riske etmiş olur.

Bir diğeri çocukluktan beri rahata alışan adama çöpten yedirirsen psikoloji allak bullak olur.

Bir diğeri ise her ne kadar takdir edilmese de kutsallar tanrı olarak görülüyor. Onların yetkileri o derecede. Babası Doftan bunu çalıyor iznini almadan. Ailesine danismasi gerekirdi

Ama dedigim gibi iyi niyetli. Pişman oldu yaptıklarına ama salakligin kurbanı oldu. O zamana dönse yapmazdi yani aynısını

O zekilik degilik farkına varma dersin. Yaptıkları zeka ile alakası yok. Lap diye ortaya biz kutsal ejderiz diye girerse 2 çocuğu ve karısının hayatını riske etmiş olur.

Bir diğeri çocukluktan beri rahata alışan adama çöpten yedirirsen psikoloji allak bullak olur.

Bir diğeri ise her ne kadar takdir edilmese de kutsallar tanrı olarak görülüyor. Onların yetkileri o derecede. Babası Doftan bunu çalıyor iznini almadan. Ailesine danismasi gerekirdi

Ama dedigim gibi iyi niyetli. Pişman oldu yaptıklarına ama salakligin kurbanı oldu. O zamana dönse yapmazdi yani aynısını
Kutsalların kendilerini "Kami" olarak görmeleri bir hata. Doffy'nin babası ailenin başı ve ailedeki uyeler istese de istemese de onun sozunu dinlemeleri gerekir. Babası annesiyle ortak bir karar üzerine zaten gidiyorlar. Ya serideki karekterlerin çoğunun mal olması üzerine oyle bir kaniya vardim.

Ama insanlarında gereksiz tepkileri yuzunden boyle bir olay yasandi. Tabi bir karar verirken sonucunu bilerek hareket edilmeli ama hatalidır diyelim.

@traokun ohooo sen neler yazmışsın. Şimdi Law ı da kötülemek istemiyorum. Hayatında ki bir çok etken iyi ve kötü Doffyden dolayı.
Doffy'nin yanında kalsaydı ölecekti. Kim ölümü seçer. :oleyo:
Ayrıca Doffy ile ne kadar zaman geçirdi ki bir çok etken diyorsun?? Görende ömrü onunla geçti sanacak. :gamyon:

Doffy fanısın bende Law fanıyım. Anlaşamayız. Usluca dağılalım bence de :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık