Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Hiç bir yorumum balon olmadı. Luffy’den korktu dedik, Wb’den tek yedi dedik, kadındı erkek oldu dedi, serinin başlarında görünüp sopa yiyen çöptür dedik hepsinde de haklıyız haklı çıkacağız.
Hahahha aynen olmadı, attım "Burada ciddi mıydım, şöyle miydim, böyle mıydım" diye kıvırdın. Bende "Sen ciddiye alınacak bir adam değilsin" o zaman deyip geçtim. Fakat hala daha bir şeyler sayıklıyıp duruyorsun doymadın balon olmaya... :D

Yazdığın şeyler bile hala bomboş... :S

Hala ne yaptı diyor. :hhh:

La tarihte görülmemiş şey olan Denizcilerin başına ödül koydu. Bu bile Dof'un Kaido amalesi olmasına 1000 basar. Hala daha "Çaycı" diye kendi uydurduğunuz şeylere inanıp eleştirmeye kalmanız yok mu? Düştüğünüz durum bu işte. :hhh:

Aynen İm ile Koffy bağlantısı çıkacak. :S
Croco mu koydu ehehehe onun öyle bir yetkisi var mıydı :D Mihawk abisi akıl vermiştir denizcilerin başına ödül koyalım Buggy’i hedef tahtası yaptığımız gibi onları da hedef tahtası yapalım demiştir.Buggy’i lider sansınlar aklını veren de Mihawk croco karar mercii değil onay mercii he öyle olsun abim çay da getirem mi diyor işte. :D

Croco mu koydu ehehehe onun öyle bir yetkisi var mıydı :D Mihawk abisi akıl vermiştir denizcilerin başına ödül koyalım Buggy’i hedef tahtası yaptığımız gibi onları da hedef tahtası yapalım demiştir.Buggy’i lider sansınlar aklını veren de Mihawk croco karar mercii değil onay mercii he öyle olsun abim çay da getirem mi diyor işte. :D
Sen seriyi okumuyorsun belli ki beni yorma, adres ver gazete göndereyim onu oku boş boş Koffy gibi. ;)

Sen okumuyorsun herhalde aç bak Buggy’i kullanmayı kim düşünmüş dövüp ibret-i alem yapmayı hangisi düşünmüş.Bana kargo yolla burundan çektiğin kumdan bir tutam gönder ne hissediyorsun merak ediyorum.:hhh:
Olum Buggy zaten onun öncesinde Crocodile'ın emrine giriyor sen ne anlatıyorsun? Orada onu öldüreceklerdi ki böyle bir fikir verdi, Crocodile da onayladı ve bu şekilde yaptılar. Crocodile öldürse öldürürdü ama düz iş yapmak yerine yaptıkları plana odaklı gitmeyi tercih etti.

Onun dışında kimin isteği uğruna ilerliyorlar? Bildiğin Ütopya operasyonu V2 yapıyor ki Mihawk kendisi bunu diyor. Yani sen bazı şeylere "at gözlükleri" misali gözlerini kapıyorsun, bu şekilde gönderdiğim gazeteyi de okuyamazsin zaten boşver. :hhh:

Hala ne yaptı diyor. :hhh:

La tarihte görülmemiş şey olan Denizcilerin başına ödül koydu. Bu bile Dof'un Kaido amalesi olmasına 1000 basar. Hala daha "Çaycı" diye kendi uydurduğunuz şeylere inanıp eleştirmeye kalmanız yok mu? Düştüğünüz durum bu işte. :hhh:

Aynen İm ile Koffy bağlantısı çıkacak. :S
Yuh buggy icraatını Croco yapmış gibi yazıyorsun? Şimdiye kadar niye ödül koymamış.

Dressrosa 2015 yılında bitmiş. 8 yıldır mapus damında yatıyor reyiz. :agla:

Voltaya da izin yok, cezanın törpüsüdür derler.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık