Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 277 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 94 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    371
Crocodile'a bir fb verilmemesine rağmen, Dof onun gerisindedir benim için. Aslında elle tutulur bir planı yoktu. Adaya pinekleyip yıllarca bağlantı kurmuş, ancak asla KK olamayacağının farkında bir ezikti.

Fikrin değişmez ki senin sabaha kadar yazışırız senle,sonuç çıkmaz saldım o yüzden :)
Fikrimin değişeceği bir konu yok ki ortada. Sana yazdığım şeyler mangada olan şeyler. Bizzat karakterlerin Croc'a karşı tepkileri ve sözleri.
Farklı bir şey yazdım mı? Şuan bile ortada olmamasına rağmen, hatta çok zamandır ortada olmamasına rağmen ilk 16 da olan bir karakterden bahsediyoruz popülerlikte. Hani bu çok farklı bir mevzu. Adamın karakter yapısı çok farklı. Sana göre atarlı mesela, bana göre korkusuz, istediği elde eden ve yapan biri... :D

Fikrimin değişeceği bir konu yok ki ortada. Sana yazdığım şeyler mangada olan şeyler. Bizzat karakterlerin Croc'a karşı tepkileri ve sözleri.
Farklı bir şey yazdım mı? Şuan bile ortada olmamasına rağmen, hatta çok zamandır ortada olmamasına rağmen ilk 16 da olan bir karakterden bahsediyoruz popülerlikte. Hani bu çok farklı bir mevzu. Adamın karakter yapısı çok farklı. Sana göre atarlı mesela, bana göre korkusuz, istediği elde eden ve yapan biri... :D
Hepimiz mangadan şeyler yazıyoruz,uzaydan mı yazıyoruz ?

Yorumlamalarımız farklı işte ben senin gördüğün gibi görmüyorum Croco'yu.Buna da mı itiraz etçen ?

Hepimiz mangadan şeyler yazıyoruz,uzaydan mı yazıyoruz ?

Yorumlamalarımız farklı işte ben senin gördüğün gibi görmüyorum Croco'yu buna da mı itiraz etçen ?
Yok yorum katma mevzusu var çoğu yorumlarda. Sadece seni kastetmiyorum mesela takmıyor meselesi sizin yorumunuz onu demek istiyorum. Fikir ayrılıkları tabi ki de olacak.
Neyse aynı yerde kalıyoruz, konuyu işgal etmeyelim daha çok. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık