Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dokuz Kızıl Kın'a Kim Liderlik Edecek?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    136
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece Luffy'nin ön planda olduğu, diğer tayfa üyelerinin itin bir taraflarına sokulduğu günler beni çok baydı.

Ana karakter Luffy olabilir, ama bir seriyi seri yapan ana karakterden çok yan karakterlerdir. Seride de çok güzel yan karakterler var.

Zoro, Sanji, Choppi, Franky, Nami, Brook dururken Perospero, Smoothie filan savaşı görmek istemiyorum açıkçası.

Bunun için kafamda bir şeyler kuruyor olacaksam sorun değil. Ben kuruyor olayım varsın.
Kid, Law, Drake ve Hawkins'in de işlenmesi gerekiyor. Oda onları da işlemek için ön plana çıkarıyor.

Ayrıca yan karakter olarak Drake, Kid ve Law Usopp'tan, Franky'den, Chopper'dan daha önemli.

Birilerinde yonkou potansiyeli var. En kötü nesilden. Tayfanın çoğundan da güçlü oldukları için güçlülerle onlar kapışacak.

Filo gelirse Barto, Cavendish de tayfanın çoğundan güçlü olduğu için gene daha önde olacaklar diğerlerinden.

Tayfanın çoğu istenilen isimlerle anca BB savaşında dövüşür. O zamana kadar beklemede kalırlar.

Gerçekten her şeyi Luffy'nin yapmasından zevk alıyor musunuz ya? Ne güzel serinin 2. adamı, One Piece'İn tetikleyicilerinden, tam bir kılıç ustası ve samuray ruhu taşıyor. Şöyle bir adamın alt yapısı bu kadar iyiyken, gerçekten bunu da sırf ana karakter diye Luffy mi yapacak yani? Nerede hikaye derinliği? Luffy, Kılıç yolunda mı? Samuray mı? Wanolu mu? Oda bu işi Zoro'ya vermez ise bizi kandırmış olur.

Gyukimaru'nun yanına gideceği bariz bence. Zaten kendisi de diyordu Zoro ondaki silahlar işimize yarar diye.
Banane kardeş!

Biz samuraylığı Gintama'dan gördük. Shusui'ye yaptıklarından sonra Zoro'nun layığı seppuku'dur. :hıh:

Bu utancı silsin önce. Kılıcına sahip çıkamayan adamı hangi samuray lider diye kabul eder?:at:

Kid, Law, Drake ve Hawkins'in de işlenmesi gerekiyor. Oda onları da işlemek için ön plana çıkarıyor.

Ayrıca yan karakter olarak Drake, Kid ve Law Usopp'tan, Franky'den, Chopper'dan daha önemli.

Birilerinde yonkou potansiyeli var. En kötü nesilden. Tayfanın çoğundan da güçlü oldukları için güçlülerle onlar kapışacak.

Filo gelirse Barto, Cavendish de tayfanın çoğundan güçlü olduğu için gene daha önde olacaklar diğerlerinden.

Tayfanın çoğu istenilen isimlerle anca BB savaşında dövüşür. O zamana kadar beklemede kalırlar.
Oda zaten bir arc'ı 100 sayı tutuyor, 100 koca sayıda zaten onları da işleyebilirsin. Yani sayı sıkıntımız yok. Ben tayfa işlensin diğer karakterler boş boş kalsın demiyorum ki.

Nitekim bu kadar karakter bir aradaysa hepsini zaten bir potada eritecek. Asıl olay bizimkiler neresinde olacak işin. Benim dediğim o.

Gerçekten her şeyi Luffy'nin yapmasından zevk alıyor musunuz ya? Ne güzel serinin 2. adamı, One Piece'İn tetikleyicilerinden, tam bir kılıç ustası ve samuray ruhu taşıyor. Şöyle bir adamın alt yapısı bu kadar iyiyken, gerçekten bunu da sırf ana karakter diye Luffy mi yapacak yani? Nerede hikaye derinliği? Luffy', Kılıç yolunda mı? Samuray mı? Wanolu'mu? Oda bu işi Zoro'ya vermez ise bizi kandırmış olur.
S*muraylık biraz bushido işi. Ve iş oraya gelecekse Luffy ve Zoro Kawa hariç bütün Wano'yu cebinden çıkarır.
Wano'lu mu kısmı da baya göreceli olmuş Bushido. Zoro'nun da Wano'lu olup olmadığı netleşmedi daha. Ki Wano'yu kurtarmak için Wano'lu olma koşulu Alabasta, Skypiea, Balıkadam Adası, Dressrosa gibi örneklerle yok oluyor.
Kalkıp Zoro için bir rüzgar yaratıp Orochi ve geçmişi üzerinden işleme durumu da söz konusu. Zaten zirilyon tane kalbur üstü adam toplanmış adaya. Zoro Orochi ve tayfasıyla uğraşırken; 9 kın, novalar, samuraylar ve ninja grubu da bir zahmet Bm ve Kaido ile uğraşsın. Zoro Orochi'nin kellesini Luffy de (ki hiç ihtimal vermiyorum) kalanlar ile beraber Kaido'nun kellesini kovalasın. Herkes mutlu mesut ayrılsın Wano'dan?

S*muraylık biraz bushido işi. Ve iş oraya gelecekse Luffy ve Zoro Kawa hariç bütün Wano'yu cebinden çıkarır.
Wano'lu mu kısmı da baya göreceli olmuş Bushido. Zoro'nun da Wano'lu olup olmadığı netleşmedi daha. Ki Wano'yu kurtarmak için Wano'lu olma koşulu Alabasta, Skypiea, Balıkadam Adası, Dressrosa gibi örneklerle yok oluyor.
Kalkıp Zoro için bir rüzgar yaratıp Orochi ve geçmişi üzerinden işleme durumu da söz konusu. Zaten zirilyon tane kalbur üstü adam toplanmış adaya. Zoro Orochi ve tayfasıyla uğraşırken; 9 kın, novalar, samuraylar ve ninja grubu da bir zahmet Bm ve Kaido ile uğraşsın. Zoro Orochi'nin kellesini Luffy de (ki hiç ihtimal vermiyorum) kalanlar ile beraber Kaido'nun kellesini kovalasın. Herkes mutlu mesut ayrılsın Wano'dan?
Yok Wano'lu derken hani kendi değerleri vardır diye dedim çünkü kafa yapıları farklı gibi. Ashura'nın dediği gibi; öyle güçlü bir samuray yok diyor adam. Zoro da Wano'lu çıkmaz ise daha bu adam hiç bir yerli çıkmaz yani. Orochi gibi bir korkak Zoro'yu oyalayamaz bile Zoro muhtemelen Luffy ve Kid ile Kaido'ya girecek. Ben bu arc büyük rol üstleneceğine inanıyorum öbür türlü beni mutlu etmez. Zoro için de sadece fanlığımdan değil hikaye derinliği için de istiyorum bunu. Hep Luffy Luffy bir de mantığı da yok işin bence.

Gerçekten her şeyi Luffy'nin yapmasından zevk alıyor musunuz ya? Ne güzel serinin 2. adamı, One Piece'İn tetikleyicilerinden, tam bir kılıç ustası ve samuray ruhu taşıyor. Şöyle bir adamın alt yapısı bu kadar iyiyken, gerçekten bunu da sırf ana karakter diye Luffy mi yapacak yani? Nerede hikaye derinliği? Luffy, Kılıç yolunda mı? Samuray mı? Wanolu mu? Oda bu işi Zoro'ya vermez ise bizi kandırmış olur.
Zevk alıp almama meselesi değil bu. Mangayı yorumlamayla alakalı. Manganın gidişatına bakarsak o liderlik işi Luffy'ye kalacak gibi duruyor. Tersi olursa ne olur? Hiçbir şey. Öyle olsun hatta ne fark eder ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık