Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dokuz Kızıl Kın'a Kim Liderlik Edecek?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    136
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olay o değil ki. Myevsi olsa bile adam 720 p saldırısın da kitlendii gerçek bir çöp yani Momo falan alırsa şaşırmayalım :D
O kadar korkak olup bu kadar kesin yargılara varması beni düşündürüyor. 20 yıl tahtta kalmış üstelik bu herif. Ben meyvesi yüzünden hala ümitliyim ya Şogun-sama'dan shshshshshsh
Orochi'nin güçlü olmasına imkan yok. KAldı ki Charlos olayındaki gibi yine yumrukla Luffy'nin indirmesinden korkuyorum. Bari Momo indirisn onu en kötü. Kyoshiro, Denjiro falan çıkmazsa daha iyi rakip olur her anlamda.
Kyo zaten Wano'da çizilen en kaliteli top 3 karakterden biri. Orochi'yi meyvesi yüzünden başka bir yere koyuyorum. Yoksa dediğin gibi bir senaryo bile şaşırtmaz.

Var mı cidden onlar, ne kadar karartılı çizdiyse artık görememişim :oleyo2:

Rahat 10 bölüm kara kara takılırlar onlar da :good:
Sözü geçmişti karartıdan çok :D Şu Hyogoro'nun kim olduğunun ortaya çıktığı bölümlerden birinde. Hani "Bakın tek yakuza bu kadar güçlü daha bunlardan 8 tane daha var düşünün artık" moduna girerse Dressrosa ile kapışır xD

Memleketi ya şov yapacak oralet :oleyo:

Sözü geçmişti karartıdan çok :D Şu Hyogoro'nun kim olduğunun ortaya çıktığı bölümlerden birinde. Hani "Bakın tek yakuza bu kadar güçlü daha bunlardan 8 tane daha var düşünün artık" moduna girerse Dressrosa ile kapışır xD

Memleketi ya şov yapacak oralet :oleyo:
İnanılmaz şov yapıyor kuşburnu :artiz:

Ben samuray takımına kesin bakıyorum. Zoronun ağzından çıktı artık laf da hepsine Luffy ile sahne çizdi Denjiro hariç. Ashura olayı bile Luffy'e pay düştü :/

Zoro belki Gyukimaru falandir o tarz ekibe liderlik edebilir. Ve temennimZoro bu arada. Realist olarak ise Luffy diyorum.
Aslında Zoro'ya da pay biçildi. Orochi'ye dalması ile gözleri üstüne çekti zaten.

Banane kardeş!

Biz samuraylığı Gintama'dan gördük. Shusui'ye yaptıklarından sonra Zoro'nun layığı seppuku'dur. :hıh:

Bu utancı silsin önce. Kılıcına sahip çıkamayan adamı hangi samuray lider diye kabul eder?:at:
İlla ki Shusuui'yi almaya gidecek. Ama sen seppuku diyorsan o da olur. Reyiz onla da dağıtır. :cool:

Öncelikle Zoro kim? Ne haddine?(İsteyen SS alsın.) Sonra Kinemon kim?
Luffy olmamalı.
Momonosuke'nin hakkı. Cesaret gerektiren bir eylemde bulunur. Aşure de tükürdüğünü yalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık