Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dokuz Kızıl Kın'a Kim Liderlik Edecek?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    136
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano’nun varisi Momonosuke değil mi en mantıklısı onun olması. Bu ülke diğerleri gibi değil bir de,arc sonunda bizim tayfaya minnet duysalar bile yabancıları lideri yapmazlar. Samurayların tuhaf bir onur anlayışı var, arcın başından beri gözümüze sokuldu bu. Varisleri dururken ülkeleri dışından bir yabancıyı lider yaparlarsa yuh derim :oleyo2: Odanın çizdiği samuray gururuna ters bir hareket olur. Tabi manga-ka bunları ne kadar sallıyo o da meçhul :bilmem:

Orada ileriye dönük mesaj veriyor. "her şeyin sesini duyabiliyordu" diyor. Yani Zunishada ve deniz krallarında olduğu gibi. Bende yanlış hatırlıyor olabilirim bir bak en iyisi :D
Az önce baktım da orada ''Duyuabiliyordu'' diye geçmişe yönelik demiş(https://mangalife.us/read-online/One-Piece-Digital-Colored-Comics-chapter-507.html) . Yani Skypiea'da duyma durumu var. O yüzden Oden olmadan okuma ve yazma durumu var gibi. Tabi kesin değil. Skypiea'da Oden de yanların olabilir, ama zannetmiyorum. Skypiea, GL'de. Wano ise NW. Roger, aynı Luffy gibi bir rota takip etmiş olsa Wano'ya sonra ulaşmış olurdu. Tabi önce WB ile yolculuğa çıkması işi bozuyor biraz. Öyle bir durum olabilir.

Sadece Ryumadan ibaret olduğunu düşünmüyorum ben. Odenin nasıl öldüğü belli değil iken bu tür düşünceler çok asılsız kalıyor. Öte yandan hakinin farklı tekniklerini bilen ve uzun süredir kullanan bir uygarlık burası. Bu tekniği çok daha iyi şekilde kullanabilen zirveye çıkartmış kişiler görebiliriz.
Oden'i muhtemelen pusuya düşürüp öldürmüşlerdir. Yada elleri kolları bağlı kalacak şekilde(mecazi) öldürülmüştür. Oda bu şekilde işleyip hiç var olmayan güç kavramının üstünü biraz daha örtecektir bence.
Wano antik bir uygarlık. Haki ve Pone işi yüzünden çok başka bir yere konulması abes durmaz. Ama bunu direkt olarak güç ile bağdaştıramıyorum. Özellikle son yirmi yılını esaret altında yaşayan s*muraylar falan can sıkıcı detaylar. Birde bunun üstüne haki kısmında Ray'ın bunu Luffy'e öğretmemesi ve Yılan kardeşler gibi absürt şeyler var.

Az önce baktım da orada ''Duyuabiliyordu'' diye geçmişe yönelik demiş(https://mangalife.us/read-online/One-Piece-Digital-Colored-Comics-chapter-507.html) . Yani Skypiea'da duyma durumu var. O yüzden Oden olmadan okuma ve yazma durumu var gibi. Tabi kesin değil. Skypiea'da Oden de yanların olabilir, ama zannetmiyorum. Skypiea, GL'de. Wano ise NW. Roger, aynı Luffy gibi bir rota takip etmiş olsa Wano'ya sonra ulaşmış olurdu. Tabi önce WB ile yolculuğa çıkması işi bozuyor biraz. Öyle bir durum olabilir.
Günümüz Türkiyesin de bile duyduğunu yazamayan okuyamayan milyonlarca insan var .d

Dediğin gibi coğrafi konumları olasılığı epey azaltıyor. Tabi yolculuğu tamamladıkları için imkansız değil aslında.

Oden'i muhtemelen pusuya düşürüp öldürmüşlerdir. Yada elleri kolları bağlı kalacak şekilde(mecazi) öldürülmüştür. Oda bu şekilde işleyip hiç var olmayan güç kavramının üstünü biraz daha örtecektir bence.
Wano antik bir uygarlık. Haki ve Pone işi yüzünden çok başka bir yere konulması abes durmaz. Ama bunu direkt olarak güç ile bağdaştıramıyorum. Özellikle son yirmi yılını esaret altında yaşayan s*muraylar falan can sıkıcı detaylar. Birde bunun üstüne haki kısmında Ray'ın bunu Luffy'e öğretmemesi ve Yılan kardeşler gibi absürt şeyler var.
En güçsüz denizden korsanlar kralı çıkmış ve gene kk adayı çıkmış devrimci lideri çıkmış denizci kahramanı çıkmış :D Yeni dünyadaki efsanevi bir ülkede ve bu ülke ponegliflere ev sahipliği yapan geçmişi çok eskilere dayanan hakiyi hemen hemen herkesin bildiği bir ülke. Niye burada güçlü biri çıkmasın ki.

Tabi ben her ülkede mızmız ağlak kurtarılmayı bekleyen güçsüz karakterler gördüğüm için artık tam tersini görmek istiyorum.

O zaman tayfanın işi çok yaş. Daldıkları adamın sağ kolunu en güçlüleri indirebiliyor sadece.

Bu arc tayfa üyeleri güzel power up lar ile Kaidou'nun adamlarıyla karşılaşacaklar.
Tamam adamları ile karşılaşsınlar da oraya boş yere Bm ve tayfası getirilmedi di mi? Ekstra olarak Law, Kid var. Marco beklemede. Wano destek olacak. Drake ve Hawkins büyük ihtimalle ihanet edecek.

Tayfa power up alsın da ne Luffy Kaido"yu alır ne de Zoro King'i ne de Sanji Queen'i.

9 kın var eyvallah ama Kaido'nun da Bm gibi bir sürü adamı ve müttefiği vardır. Onlarla kapışırlar.

Fazla coşmayalım yani. 9 kından birisi Jack'i kesmişti fakat Jack yavaş ve ağır bir karakter. Neko ve Inu da karşılık veriyordu yerden yere vuruyordu fakat gördük 24 saat aralıksız normal insan modunda dövüştü onlarla.

Perospero Bm'ın 5. güçlü adamı. Neler neler yapmıştı. Biraz küçümsemeler başlamış.

Büyük resimi görmek lazım. BM oraya boşa getirilmedi. Power upla olsa onu getirmezdi Oda.

Luffy.

Herkes en sonunda luffy’ye biat etmiyor mu?
God Ussop dediler ama en sonunda yine luffy’nin himayesine girdiler.

Zoro ve kinemon pek olmamış gibi:/
Birisi gidip de Kid varken killer’a biat etmez.
Kinemon’da onlarla aynı mertebede zaten.

Son düzenleme:
Tamam adamları ile karşılaşsınlar da oraya boş yere Bm ve tayfası getirilmedi di mi? Ekstra olarak Law, Kid var. Marco beklemede. Wano destek olacak. Drake ve Hawkins büyük ihtimalle ihanet edecek.

Tayfa power up alsın da ne Luffy Kaido"yu alır ne de Zoro King'i ne de Sanji Queen'i.

9 kın var eyvallah ama Kaido'nun da Bm gibi bir sürü adamı ve müttefiği vardır. Onlarla kapışırlar.

Fazla coşmayalım yani. 9 kından birisi Jack'i kesmişti fakat Jack yavaş ve ağır bir karakter. Neko ve Inu da karşılık veriyordu yerden yere vuruyordu fakat gördük 24 saat aralıksız normal insan modunda dövüştü onlarla.

Perospero Bm'ın 5. güçlü adamı. Neler neler yapmıştı. Biraz küçümsemeler başlamış.

Büyük resimi görmek lazım. BM oraya boşa getirilmedi. Power upla olsa onu getirmezdi Oda.
Big Mom tayfasının Zoro'dan Sanji'den daha ön planda olacağını nereden çıkardın?

Her şeyi Luffy yapacaksa okumayalım biz bu mangayı.

Big Mom tayfasının Zoro'dan Sanji'den daha ön planda olacağını nereden çıkardın?

Her şeyi Luffy yapacaksa okumayalım biz bu mangayı.
Kafanda ne kuruyorsun onu anlamıyorum ki?

Kid, Law, Drake çekirdek çıtlar. BM ve tayfası tv izler gibi oturur izler mi? Dressrosa, Zou ve Bm arcta Oda tayfacilari üzdü. Bu kadar adam getirmişken Sanji ve Zoro, King Queen dalıp diğerleri oturacak mı? Oda'yi hiç tanımamışsınız.

En güçsüz denizden korsanlar kralı çıkmış ve gene kk adayı çıkmış devrimci lideri çıkmış denizci kahramanı çıkmış :D Yeni dünyadaki efsanevi bir ülkede ve bu ülke ponegliflere ev sahipliği yapan geçmişi çok eskilere dayanan hakiyi hemen hemen herkesin bildiği bir ülke. Niye burada güçlü biri çıkmasın ki.

Tabi ben her ülkede mızmız ağlak kurtarılmayı bekleyen güçsüz karakterler gördüğüm için artık tam tersini görmek istiyorum.
En zayıf denizden saydıklarının çıkması başka bir şey yalnız:D Alayı D. .d Her yerden çıkabilirler.
Gördüğümüz kadarıyla en güçlüler kimler? 9 kın, Ninjalar ve kalbur üstü birkaç adet samuray. Bu gördüklerimiz arasında Yk1/2/3 havası veren kimseye denk gelemedim ben şahsen. Hadi Kyoshiro güle oynaya Zoro'yu tuttu. Ama Zoro ağır handikaplı orada ve üstelik daha Yk seviyesiyle uzaktan yakından alakası yok Zoro-sama'nın. Aşure, Jack'i çizdi(?). Jack'in nasıl bir hayvan olduğunu Zou'dan biliyoruz. Bir tek aralarında Kawa sıyrılıyor ki o da irade dediğimiz şey ile bunu başarıyor bence.
Yonko komutanları öyle mi? Hepsi azman.:utangac:<3

Ne fark eder ki? Çok sıktı artık bu sidik yarışı... Diyelim ki Momo
Gon gibi
adult haline geldi ve bu gücüyle hepsine önderlik etti. Bunun üstünden mi devam edecek bu yarış? Neyse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık