Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dokuz Kızıl Kın'a Kim Liderlik Edecek?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    136
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Skypieadaki kitabeyi de okuduğu kesin değil fandaş.

Anladım. Kusura bakma ben ciddi anlamışım. Ben biz Luffy sevenlerin biraz daha objektif ve olgun olmasını istiyorum o yüzden bu çabam yanlış anlama .d

İkisi de birbirine muhtaç, şuan Luffy'nin tayfasına muhtaç olduğu gibi. Tabi Oden daha muhtaç orası ayrı.
Rayli söylüyordu sanki? Benim aklımda öyle kalmış. Kontrol ederim bir ara.

Est. biraz da benim hatam var. Ciddi bir mesaj görünümünde yazmış olabilirim.:D

Roger'ın dünyaya karşı Korsanlar Kralı olduğu evrende Oden, Kaido'ya karşı kendi memleketini bile koruyamıyor.
Kimin kime bel bağladığı ortada bence. :bilmem:

Kawamatsu'nun bu bölümde "Herkese ümit ver, Hasırşapka" lafından kınların lideri kim olacak ortaya çıktı bence ama...:hmm:
Liderlik olayını çok takmıyorum ben ya. 9 kın zaten bizim tayfaya inanmış durumda. O yüzden yeri geldiğinde tayfadan herkesi takip edebilirler. Örneği çok bunun zaten.

Kaido-Oden olayı karışık biraz. Bakalım biraz daha bilgi gelsin, ona göre yorum yaparız.:)

Henüz belli değil güç dengesi. Denjiro Shutenmaru'dan güçlü çıkarsa ki sona saklandığına göre çıkacak. Kingi alabilme ihtimali var. Neko-İnu-Shutenmaru ise Queen'i alabilir.
Söylediğin şeylere itiraz edebilecek bir kanıtım yok fakat Kata'nın Germa'yı teklemesi geliyor aklıma. Wano'da King'i alabilecek bir samuray olduğunu düşünmüyorum bu arada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık