Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Çizgi romanı okudum ben. Güzel bölümler yolda.
The Boys'u ben de çok beğendim. Homelander çok başarılı bir karakter ve oyuncusu da harika oynuyor.

Başka kahramanlar katılacak mı ya Seven'a? Zaten görünmez adam öldü diye bi kişi eksik. Çok büyük spoiler olmadan katılacak mı ya da katılmayacak onu söylesen yeterli? Bir de seven dışında başka aktif kahramanlar olacak mı onu merak ediyorum? Buna da evet ya da hayır yeterli.

Hunters izleyen yok mu yav?
Erza avatarlı arkadaş! imdb puanı 8 üstü olan bir şeyler izle artık yeter1!!!!1111! :D

The Boys'u ben de çok beğendim. Homelander çok başarılı bir karakter ve oyuncusu da harika oynuyor.

Başka kahramanlar katılacak mı ya Seven'a? Zaten görünmez adam öldü diye bi kişi eksik. Çok büyük spoiler olmadan katılacak mı ya da katılmayacak onu söylesen yeterli? Bir de seven dışında başka aktif kahramanlar olacak mı onu merak ediyorum? Buna da evet ya da hayır yeterli.

Erza avatarlı arkadaş! imdb puanı 8 üstü olan bir şeyler izle artık yeter1!!!!1111! :D
Erza değil o krdş Rindou biat et alsdkasjdkla xd ayrıca izlemedim işte soruyorum, imdb puanlarına kaldıysak ohooooooooooooooo :D

Evet, olacak. Onlara rakip olanlar çıkacak hatta. Black Noir karakteri tüm gidişatı değiştirecek diyeyim sana.

Better call saul a basladım ama bazı şeyleri hatırlayamıyorum özellikle kartel fring tarafında.
1. Hector Salamanca neden sakat kalmıştı fringin işi miydi?
2. Hector salamancaya bakan bıyıklı uzun boylu herif ilk bölümde mike'la tanışıyor sizle tanışmayı bekliyordum diyor . Neden böyle diyor aralarında bir münasebet mi olmustu acaba ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 8)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık