Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Üye silindi 1004

Castlevania'nın üçüncü sezonuna bakan oldu mu? İnanılmaz tatlıydı.

Üye silindi 1004

Diyaloglar bana fazla yapay geliyor.Yinede fena değildi

Hele Alucard ve ikizlerin seks sahneleri aşırı zorlamaydı. :/ bide bir savaş sahnesi bi seks sahnesi koymușlar. Vampir hatun iyiydi ama. :ehe:

Sonraki sezon galiba Devil May Cry evreniyle birleşiyor.
Ben bayıldım ya. Özellikle Isaac'e bayıldım. İkinci sezon ilk gördüğümde "nereden çıktı bu zenci pokemon ustası" demiştim. Fakat net favorim.

Ah o kızıl vampir. Günün altın sorusu öyleyse? Hector gibi pet'i olmak ister miydin hanımefendinin? Ben bi dakika düşünmezdim. Drifters'ı izlediysen orada St. German vardır. Çok sevdiğim bi tarihi figür bu sezon da kendisini görünce baya eğledim. Yine çakalın tekiydi. :hhh:

Ben bayıldım ya. Özellikle Isaac'e bayıldım. İkinci sezon ilk gördüğümde "nereden çıktı bu zenci pokemon ustası" demiştim. Fakat net favorim.

Ah o kızıl vampir. Günün altın sorusu öyleyse? Hector gibi pet'i olmak ister miydin hanımefendinin? Ben bi dakika düşünmezdim. Drifters'ı izlediysen orada St. German vardır. Çok sevdiğim bi tarihi figür bu sezon da kendisini görünce baya eğledim. Yine çakalın tekiydi. :hhh:
Isaac'ın kısımlarını sevdim. Hem en hareketli hem de bir çok farklı mekanda geçen tek onun kısımlarıydı. Alucard dışında diğer yerlerde neyse ki aksiyon ve entrika falan vardı da yürüdü. Alucard'ın sırf sondaki karakter gelişimi dışında olayı yoktu bu sezon.

Drifters, Hellsing'in mangakasının serisi miydi? O ise izlemiş olmam gerekiyor. Gerçi pek aklımda kalmamış bazı kısımları. Yeniden bakayım bir ara.

Kızıl vampirin bana yüzüğü takmasına bile gerek. Hem bedenimin hem de ruhumun sahibi olabilir. St. German iyiydi. :D Sonraki sezon nereden çıkacak merakla bekliyorum.

Üye silindi 1004

Isaac'ın kısımlarını sevdim. Hem en hareketli hem de bir çok farklı mekanda geçen tek onun kısımlarıydı. Alucard dışında diğer yerlerde neyse ki aksiyon ve entrika falan vardı da yürüdü. Alucard'ın sırf sondaki karakter gelişimi dışında olayı yoktu bu sezon.

Drifters, Hellsing'in mangakasının serisi miydi? O ise izlemiş olmam gerekiyor. Gerçi pek aklımda kalmamış bazı kısımları. Yeniden bakayım bir ara.

Kızıl vampirin bana yüzüğü takmasına bile gerek. Hem bedenimin hem de ruhumun sahibi olabilir. St. German iyiydi. :D Sonraki sezon nereden çıkacak merakla bekliyorum.
Isaac'in karakter gelişimi de harikaydı. Karşısına çıkan ilginçlikler de baya ilgi çekiciydi. Son kısımda dövüştüğü büyücü Dracula gibi bir şeydi naptı o dayıya? Evrenin içinde bu tarz ilginçlikler olması da harika. Alucard'ın kısımları gereksizdi ama threesome muhabbeti hoşuma gitti. Alucard'ın da yellow fever'ı varmış görmüş olduk. St. German muhtemelen gittiği yerde olmadık ilimlere gebe kalacak. Cidden yüzüğe gerek yok sonsuza kadar köpeği olabilirim.

ÖNEMLİ NOT: Son sezonu okumadıysan yorumumu okumanı tavsiye etmem bilmeden çok spoiler vermişim son sezonu izlediğini düşünerek ama sen galiba Cali'yi yeni bitirdin. Spoiler'ı çok önemsemezsen sorun yok zaten büyük ihtimalle olacakları bildiğin için spoiler değeri taşımıyor bunlar.
Suçlu iadesi istemelerinin sebebi Kolombiya da yada Meksikada kartel liderleri yani babalar hapse girsede lüks içinde yaşayıp işlerini içeridende yönetebiliyorlar yani kartel liderinin yakalanması karteli bitirmiyor işler aynen devam ediyor çünkü siyasette ,polis şebekesi de yozlaştığı için rüşvetle her şeye göz yumuluyor ama ABD alırsa bunları gerçekten hapis hayatı yaşıyor baba ve karteli büyük ihtimalle dağılıyor dağılan ve dolayısıyla iç savaş yaşayan kartellerle uğraşmak ta daha kolay oluyor.ABD bugün bile hala bunlarla mücadele ediyor çünkü uyuşturucudan dolayı ABD iç piyasasındaki dolardan çok fazla miktarda kartellere akıyor ve ekonomileri etkileniyor bunlar yani vatandaş uyuşturucu kullanmasın hesabı değil mücadele tamamen duygusal :) Mesela son sezonda anlatılan Meksika kartelinin konu edilmesinde bunu güzel anlatıyorlar önce tüm kartelleri bir araya getiren Felix köşeye sıkıştırılıyor siyasi gücü elinden alınıyor daha sonra kartel çözülüyor ve iç çekişmeler karteller arası savaşlar başlıyor gelecek sezon büyük ihtimalle karteller arasındaki savaş(sinoloa ve tijuana kartelleri arası savaş en bilineni) anlatılacaktır chapo namı diğer bücür ön plana çıkıyor tabi felix yakalanınca.
Okumadim birazini spoiler niyetine :D 1. Sezon bitti mexico'da. Narcos kadar bulamadim :/ Bilgi mi kisitli bilmiyorum ama ilk Narcos'u degismem :/ 1.sezon'un son bolumunde Calderoni neden Felix'i serbest birakti ? Yakaladi ama 2 3 laf ettikten sonra Felix toplantiya katildi orduyla beraber. Hukumetin bir etkisi var tamam da Calderoni Amerikalilara bildirse Felix'i ABD'de tutuklatabilirdi. Hali hazirdayken Amerikalilar yakaladigini duysalar Meksika hukumeti istemese de vermek zorunda kalacakti. Kiki Salazar'ı arastirinca ABD hukumeti suclularin bulunmadigi takdirde ekonomik ambargoyla tehdit etmis Meksika hukumetini.Kolombiyalilar bile ABD saha ajanina bulasmak istemiyor.

Ama son sozleri baya ilgimi cekti. "Sistem kahramanları sevmez."

Son düzenleme:
Okumadim birazini spoiler niyetine :D 1. Sezon bitti mexico'da. Narcos kadar bulamadim :/ Bilgi mi kisitli bilmiyorum ama ilk Narcos'u degismem :/ 1.sezon'un son bolumunde Calderoni neden Felix'i serbest birakti ? Yakaladi ama 2 3 laf ettikten sonra Felix toplantiya katildi orduyla beraber. Hukumetin bir etkisi var tamam da Calderoni Amerikalilara bildirse Felix'i ABD'de tutuklatabilirdi. Hali hazirdayken Amerikalilar yakaladigini duysalar Meksika hukumeti istemese de vermek zorunda kalacakti. Kiki Salazar'ı arastirinca ABD hukumeti suclularin bulunmadigi takdirde ekonomik ambargoyla tehdit etmis. Kolombiyalilar bile ABD saha ajanina bulasmak istemiyor.

Ama son sozleri baya ilgimi cekti. "Sistem kahramanları sevmez."
İlk sezon henüz sistemin kuruluş aşamasını anlatıyor. İkinci sezonda daha oturaklı bir hikaye var. Ancak üçüncü sezonda kan gövdeyi götürecek.

İlk sezon henüz sistemin kuruluş aşamasını anlatıyor. İkinci sezonda daha oturaklı bir hikaye var. Ancak üçüncü sezonda kan gövdeyi götürecek.
Dogru Narcos'ta pablo'nun duzeni vardi bile. Bu arada aklima bir sey takildi. Rafa'nın serbest birakilmasi gerekmiyor muydu? Gercekte kanit yetersizliginden serbest birakilmis diye okudum.

2. Soru bu konu aşırı derece de ilgimi çekti. Bu konuyla ilgili bildiğin bir kitaplar makaleler varsa paylaşır mısın? :D

Dogru Narcos'ta pablo'nun duzeni vardi bile. Bu arada aklima bir sey takildi. Rafa'nın serbest birakilmasi gerekmiyor muydu? Gercekte kanit yetersizliginden serbest birakilmis diye okudum.

2. Soru bu konu aşırı derece de ilgimi çekti. Bu konuyla ilgili bildiğin bir kitaplar makaleler varsa paylaşır mısın? :D
Rafa'nın mahkemesi bir türlü bitmiyor, o yüzden içeride yatıyor. 2013 yılında senin dediğin gibi delil yetersizliğinden serbest bırakılıyor, ancak savcı kararı bozuyor. Tabi Rafa çoktan kaçıyor. Yanlış bilmiyorsam kendisi şu an Interpol'un kırmızı listesinde 15. sırada aranıyor.

Ben sitede detaylı bir yazı yayınladım konuyla alakalı. Genel Kütüphane konusunda bulabilirsin. Okuduğunda isimler ve olaylar daha anlamlı hale gelir.

Rafa'nın mahkemesi bir türlü bitmiyor, o yüzden içeride yatıyor. 2013 yılında senin dediğin gibi delil yetersizliğinden serbest bırakılıyor, ancak savcı kararı bozuyor. Tabi Rafa çoktan kaçıyor. Yanlış bilmiyorsam kendisi şu an Interpol'un kırmızı listesinde 15. sırada aranıyor.

Ben sitede detaylı bir yazı yayınladım konuyla alakalı. Genel Kütüphane konusunda bulabilirsin. Okuduğunda isimler ve olaylar daha anlamlı hale gelir.
O konuyu biliyorum,aklimdaydi ve okuyacaktim. Dedigin gibi simdi okuyunca anlamli olacaktir.

Felix'e bakarken bir sey aklıma takıldı. Felix CIA ile çalışmış gibi bir bilgi gordum. ABD Felix'in tamamiyla dibinde miydi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık