Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

La Casa De Papel berbat bir dizi. İlk sezonun 4-5 bölümü iyiydi, fakat sonrası kötü. 2. Sezonu zor bitirdim.
Ayrıca sevdiğim karakterler arkada kalırken(Nairobi, Helsinki, Moskov) sevmediğim tüm karakterlerin(başta Tokyo, Rio, Denver, Berlin olmak üzere ekibin geri kalanı) ön planda olması ayrıca soğuttu diziden.

Mindhunter epey başarılı bir dizi. Ana karakterlerden genç polisi sevmesem de izlemeye devam ederim.

Dizi Tavsiyesi İsterim
Yeni bir diziye başlayacağım. The Sapronas veya Vikings. Başkası da olur.
Ne tür dizi istiyorsun?

La Casa De Papel berbat bir dizi. İlk sezonun 4-5 bölümü iyiydi, fakat sonrası kötü. 2. Sezonu zor bitirdim.
Ayrıca sevdiğim karakterler arkada kalırken(Nairobi, Helsinki, Moskov) sevmediğim tüm karakterlerin(başta Tokyo, Rio, Denver, Berlin olmak üzere ekibin geri kalanı) ön planda olması ayrıca soğuttu diziden.

Mindhunter epey başarılı bir dizi. Ana karakterlerden genç polisi sevmesem de izlemeye devam ederim.

Dizi Tavsiyesi İsterim
Yeni bir diziye başlayacağım. The Sapronas veya Vikings. Başkası da olur.
Better call Saul tavsiye ederim. Fargo'da çok güzel dizidir 3 sezonu var şuan 3. Sezonu izlemedim ama ilk 2 sezonu başyapıttır. Komedi ilgini çekiyorsa Its always sunny in philedelphia tavsiye ederim. 8 bölümlük ilk sezonu çıkan The Boys'da güzel.

Ne tür dizi istiyorsun?
Fantasy, Komedi ve Bilim Kurgu olmasın mümkün mertebe.

Suç ve entrika olsun. Aksiyon odaklı olmaktansa diyaloglu.
Dram da olabilir. Basit bir hayat hikayesi. Aslında böyle bi şey şu an tam istedeğim şey. Sadece yavaş tempolu bir şeyler istiyorum.
İlgin için teşekkür ederim.

Better call Saul tavsiye ederim. Fargo'da çok güzel dizidir 3 sezonu var şuan 3. Sezonu izlemedim ama ilk 2 sezonu başyapıttır. Komedi ilgini çekiyorsa Its always sunny in philedelphia tavsiye ederim. 8 bölümlük ilk sezonu çıkan The Boys'da güzel.
Fargo'yu izlemiştim ve epey beğenmiştim. Ayrıca ben de 3. Sezonunu izlemedim, doğrusu olduğunu şimdi öğrendim.
Better Call Soul yorumları güzel fakat neden bilmiyorum başlama isteği gelmedi.
Komedi olmasın.
İlgin için teşekkürler.

Dram da olabilir. Basit bir hayat hikayesi. Aslında böyle bi şey şu an tam istedeğim şey. Sadece yavaş tempolu bir şeyler istiyorum.

Fargo'yu izlemiştim ve epey beğenmiştim. Ayrıca ben de 3. Sezonunu izlemedim, doğrusu olduğunu şimdi öğrendim.
Komedi olmasın.
İlgin için teşekkürler.
Bu dediklerini sopranos karşılar.True dedective izlemiş miydin ?

Komedi olmasın.
İlgin için teşekkürler.
Outlander izle. Tam tarife uyuyor.

Bugünlerde tekrar izledim ilk sezonu gerçekten güzel yapmışlar diziyi. Amazon iyi iş çıkarıyor.

@Koca Ana True Detective
Ben de geçenlerde bitirdim. Güzel olmuş aynen.

The Haunting of Hill House nasıl arkadaşlar? Imdb puanı ile gözüme takıldı? Spoiler vermeden izlenir ya da izlenmez derseniz sevinirim.

Dizi pek izlemiyorum sadece kaliteli olanları izliyorum. Ortalama bir şeyse izlemeyeceğim.

The Haunting of Hill House nasıl arkadaşlar? Imdb puanı ile gözüme takıldı? Spoiler vermeden izlenir ya da izlenmez derseniz sevinirim.

Dizi pek izlemiyorum sadece kaliteli olanları izliyorum. Ortalama bir şeyse izlemeyeceğim.
The Haunting of Hill House güzel bir dizi bence.2 ay önce izlemiştim.İzlenir.

Netflix alerjim olduğu için izlemeyi düşünmüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık