Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

The Boys o kadar ovdülerki izledim fena da dizi değil ama ben abartıldığını düşünüyorum. Ondan önce Mindhunters izlemiştim ondanmidir bilmem bana yavan geldi. Mindhunters çok çok daha iyi dizi ona göre bence.

The Boys o kadar ovdülerki izledim fena da dizi değil ama ben abartıldığını düşünüyorum. Ondan önce Mindhunters izlemiştim ondanmidir bilmem bana yavan geldi. Mindhunters çok çok daha iyi dizi ona göre bence.
Türlerinin alakası yok ki :D Diğer süper kahraman dizilerine göre bence baya güzel olmuş bu.

Devamı önemli :D

Olacak tabi de ben böyle True detective Fargo gibi polisiye seviyorum. Hiçbir olay bir bölümde çözülmeyecek ve karakterlerin sosyal hayatı ve kişilikleri üzerinde daha fazla durulacak. Bundan önce the blacklist açmıştım. Kusasım geldi full show yapıyorlar..
The Killing ve The Fall öneririm.

Türlerinin alakası yok ki :D Diğer süper kahraman dizilerine göre bence baya güzel olmuş bu.
Türleri karşılaştırmadım zaten. Bir bütün olarak izlediğim diziler içinde ortalama bir diziydi bence fena değil benim beklentimi çok yükselttiler senaryo oyunculuk efektler falan baya övdüler. Mindhunters tan sonra yavan geldi bana açıkçası. Sampiyonlar ligi seviyesinden ortalama bir lig seviyesine düşürdü beni. Yani nasıl anlatılır ki başka bilemedim. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık