Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Çizgi roman bu kadar absürtleşmemişti diye hatırlıyorum. Saint of Killers'ı doğru düzgün gördüğümü hatırlamıyorum 3.sezonda mesela.
Dizinin tek kötü yanı SoK zaten. Karakter tipleme olarak birebir yapılmış, ancak korkutucu değil. Çizgi romanda, cennet ya da cehennem fark etmeksizin, onu gören kaçacak yer arardı. O kadar çok korkulan bir adam yani. Ama dizide sanki alalade bir adam gibi yansıtılmış. Nerede nefreti ile cehennemi donduran adam, nerede bu.

Çizgi romandan bir örnek vereyim:

Muhtemelen bütçe sıkıntısı olur diye aşağıdaki iki epik sahneyi dizide göremeyeceğiz.

Son düzenleme:
Bu sezon doyuyorsun reise
Sezon bitsin başlayayım o zaman.
Dizinin tek kötü yanı SoK zaten. Karakter tipleme olarak birebir yapılmış, ancak korkutucu değil. Çizgi romanda, cennet ya da cehennem fark etmeksizin, onu gören kaçacak yer arardı. O kadar çok korkulan bir adam yani. Ama dizide sanki alalade bir adam gibi yansıtılmış. Nerede nefreti ile cehennemi donduran adam, nerede bu.

Çizgi romandan bir örnek vereyim:

Muhtemelen bütçe sıkıntısı olur diye aşağıdaki iki epik sahneyi dizide göremeyeceğiz.
Bu sahneyi göremeyeceğimize çok üzüliyorum. Böyle bir karizma yok. Yansıtılamadı bu adamın hikayesi ve ağırlığı. Adam cehenneme gitti, dayak yedi geldi. Böyle bir şeyin olması çok saçmaydı.

Sezon bitsin başlayayım o zaman.

Bu sahneyi göremeyeceğimize çok üzüliyorum. Böyle bir karizma yok. Yansıtılamadı bu adamın hikayesi ve ağırlığı. Adam cehenneme gitti, dayak yedi geldi. Böyle bir şeyin olması çok saçmaydı.
Geçmişi çok iyi yapılmıştı bence. Preacher ilk sezon çok çok iyiydi. İkinc sezon eh işte seviyesine indi. Üçüncü sezon iyice saçmaladı. Şu an yeniden topladı.

Better call saul neden bu kadar sarıyor ya? Şuana kadar 3 kez oturdum izlemek için 16 bölüm falan etti. Dizi aslında ağır işleyen bir dizi gibi gözüküyor ama neden bu kadar hızlı akıyor anlamıyorum. İlk 2 sezonu bitirip bırakmıştım yeni sezon olmadığı için yıllar önce , şuan yeniden başlamaya üşeniyordum ama 2 sezonu çok hızlı bitirdim nerdeyse ilginç.. 10/10 dizi ilk 2 sezonu Bb'nin ilk 2 sezonundan kat kat iyi.

Böyle bir dizinin spin-off olması çok kötü ama yahu. Biz Jimmy'nin neye dönüşeceğini biliyoruz.Mike'ın sonunu biliyoruz falan. Gerçi bu dizi olaydan çok durum hikayesi ama yine de geleceğini bilmesek daha iyi olurdu be.
Taş gibi dizi de ondan sarıyor. Benim de bölüm sayısına göre en kısa sürede bitirdiğim dizi oldu.

Mike süper karakter ama Jimmy kısımlaeı daha da sarıyor. Her zaman Slippin Jimmy olarak kalacak.

La Casa De Papel berbat bir dizi. İlk sezonun 4-5 bölümü iyiydi, fakat sonrası kötü. 2. Sezonu zor bitirdim.
Ayrıca sevdiğim karakterler arkada kalırken(Nairobi, Helsinki, Moskov) sevmediğim tüm karakterlerin(başta Tokyo, Rio, Denver, Berlin olmak üzere ekibin geri kalanı) ön planda olması ayrıca soğuttu diziden.

Mindhunter epey başarılı bir dizi. Ana karakterlerden genç polisi sevmesem de izlemeye devam ederim.

Dizi Tavsiyesi İsterim
Yeni bir diziye başlayacağım. The Sapronas veya Vikings. Başkası da olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık