Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Butcher ne yapacak acaba :bilmem:
Çok sıkıntı be Red reyiz :/ Ben izleyecekler olursa diye senaryoya sansür atayım ufak başlamadan.
Malum karısının başına gelenleri biliyorsun. Üstüne Homelander reyiz Butcher babayı dalga geçer gibi patlamadan kurtardı birde. Bu durumda Butcher reyiz artık intikam almak ister mi hiç bilemiyorum ya :ühü:

Belki super human etkilerini nötrleyecek bir ilaç falan geliştirirler. Normal bir ölüm kesmez Homelander reyizi. Gururunu da öldürmek lazım bence. Gerçi bir insan tarafından öldürülmek de pis koyar ona ha :D

Maalesef. Final yapacak dizi son 4 bölümle. Elde böylesine muazzam bir hikaye varken beceremediler.. Ama son sezon çok iyi gidiyor. Finali de güzel olacaktır eminim.
Daha iyi yapması çizgi roman değil miydi ? Okumadım ama bu kadar iyi gitmesinin sebebi oradaki aksiyonu direk diziye taşıyor olmalarından kaynaklı gibi duruyor Geçtiğimiz sezonlarda konu ilerlemiyor gibi geliyordu insana. Burada direk akıyor maşallah. :)

Veronica Mars'ın son sezonu yeni izleyebildim. Ahhh... Veronicamı çok özlemişim. Ama neden böyle bir son, neden trajedi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık