Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Denizciler

Bu Oluşum Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 77 45.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 54.7%

• Kullanılan toplam oy
    170
Bu kadar büyük bir kuruluşun 4-5 kişi dışında güçlü eleman üretememesi saçma gibi geliyor bana . Koramiraller zaten çöp . Bari sol kol ve sağ kol seviyesi 4-5 eleman olsaydı .

Eğer öyle olsaydı Shichibukailere gerek kalmazdı.Denge unsuru olmazdı yani.Zaten Amiraller Yonkolarla baş edecek tek kişiler.Sağ Kollar sıkıntı ama.Onlar için Shichibukailer var

Bu kadar büyük bir kuruluşun 4-5 kişi dışında güçlü eleman üretememesi saçma gibi geliyor bana . Koramiraller zaten çöp . Bari sol kol ve sağ kol seviyesi 4-5 eleman olsaydı .
Hükümet bir şekilde kısıtlıyordur denizcileri. Yoksa hükümet çoktan devrilmişti. Hükümet için dünyanın idaresini sağlayacak kadarlık bir kolluk kuvveti olmaları yeterli ki zaten o kadarlar.

Bu oluşumun mazisinde kirli şeyler var herkesin bildiği gibi, hepsinin kendi içinde mantıklı açıklaması olsa da, Roger'in bebeğinin doğduğu gün doğan tüm çocukları öldürmeleri nasıl bir manyaklık buna akıl erdiremedim. Roger bir son adayı buldu diye günahsız bebeğinin suçu ne olacak ki sen yüzlercesini öldürüyorsun. O olaydan sonra halkın gözünde büyük bir güven kaybı yaşamış olmaları gerekirdi.

Kötünün iyisi bir oluşum. Ne diyeceğimi bilemedim.
Sevdiğim bir çok da denizci var halbuki. :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık