Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Denizciler

'Denizciler' forumunda Smoker tarafından 18 Oca 2011 tarihinde açılan konu

?

Bu Oluşum Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Onlar sayesinde gece huzur içinde uyuyabiliyorum.

25 oy
    41.0%
  2. Bunlardan gelecek hayır, Kami'den gelsin.

36 oy
    59.0%
  1. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 5,409
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Kabul etmiyorum.

2. sauron Marshall D. Teach

sauron (Marshall D. Teach)
    Mesaj Sayısı 734
    Üyelik Tarihi25 Nis 2015
    Neden? Korsanların teröristten pek bir farkı yok açıkcası ve sıradan bir halk olsan denizcilerin derin yapılanmasını bilecek misin? Hayır.

3. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 5,409
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Derin yapılanmayı bilmesem de olmazdım büyük ihtimal. Günümüzde memur olmak gibi bir şey, memuriyet pek hoşuma gitmez o yüzden olmazdım büyük ihtimal.

4. sauron Marshall D. Teach

Mesaj Sayısı 734
    Üyelik Tarihi25 Nis 2015
    Terörist olmayı mı seçerdin peki? Hasırşapkalar gibi bir tayfayla karşılaşma oranın %5 bile değildir.

5. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 5,409
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Terörist ve korsan ne alaka bana bi açıklayabilir misin?! o_O Devrimci belki kısmen dediğine denk gelir. Ayrıca konunun hasır şapka tayfası ile alakasını da çözemedim dediğim şeyle bir alakası yok yine.

6. sauron Marshall D. Teach

Mesaj Sayısı 734
    Üyelik Tarihi25 Nis 2015
    Korsanların büyük bir çoğunluğu masum halka zarar veren kişiler ve sen böyle bir ortamda korsan olurdum, diyorsun. Üzgünüm ama evrende herkes Shanks veya Luffy ile karşılaşmıyor.

7. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 5,409
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Sen olaya farklı bakıyorsun ben farklı. Skypie'daki Gan Fall gibi korsanları düzene uymak istemeyenler olarak görüyorum. Tabi ki içlerinde suçlular da var ama bu onların temel ve ortak özelliği değil. Ben de orada o kokuşmuş düzene uymak istemezdim ve kendi kafama göre rahat ve "özgür" bir biçimde yaşayabilmek için denizlere yelken açardım. İlle suç işlemek ya da terörist olmak zorunda değilim yani bilmem anlatabildim mi..

8. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 21,232
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Birader niye korsan ya da Denizci oluyorsunuz ki? Serideki herkes bir oluşuma bağlı değil. Normal yaşayan vatandaş olun.

9. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 5,409
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Öyle de arkadaş demiş bir kere kabul edin herkes denizci olmak isterdi diye ben de hayır dedim ordan başladı :D

10. aynen

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık