Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Denizciler

Bu Oluşum Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 77 45.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 54.7%

• Kullanılan toplam oy
    170
Başka neden yok.Sitede bir karakter sevilmiyor ise fanın sevdiği karaktere ya yardım etmemiştir ya da dövmüş-öldürmüştür.
Aokijinin seviyorum oylarındaki uçurum ile Akainuyu sevmeme oranına bakılırsa problemin sadece Ohara olmadığını söylemek zor değil, tabii ki Ace ve WB yüzünden sevmiyorlar. Bir iki istisna üye bunu değiştirmiyor ben ikisini de sevmiyorum demesiyle.

Lazım oldumu wg'ye bağlı ülkelerden amiral seviyesi adamlar hacılayabiliyorlar ama hep 3 de tutuyorlar amiral sayısını. Böyle bir amaçsızlık yok
4 yonkouya karşı 4 amiral dengesi kurmuş mangaka kendince.Eskilerden de Roger-Wb ikilisine karşı Garp-Sengoku ikilisi vardı.Keşke şu dışardan amiral alma saçmalığı olmasaydı da g5 gibi yeni dünyada olan bir kurumdan çıksaydı o amiraller.Yeni dünyada kalması lazımdı o yüzden Mfye gelmedi der biz de çok güzel yerdik.

Aokijinin seviyorum oylarındaki uçurum ile Akainuyu sevmeme oranına bakılırsa problemin sadece Ohara olmadığını söylemek zor değil, tabii ki Ace ve WB yüzünden sevmiyorlar. Bir iki istisna üye bunu değiştirmiyor ben ikisini de sevmiyorum demesiyle.
Dedim ya kabak akainu ya patladı.Devlet o gemiyi zaten patlatacaktı.Aokiji nin getirdiği gemilerde bombaladı ohara yı.Saul'u öldüren de kendisi ama akainu sivil öldürdü.İnsanlar günah keçisi arıyor ya da dediğim gibi fanı karakterine karşı tutumuna.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık