Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Denizciler

Bu Oluşum Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 77 45.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 54.7%

• Kullanılan toplam oy
    170
Coby işte o. Filo Amirali Coby olmalı. Smoker tahminen Amiraller'den biri olur çünkü rütbede gözü yok. Ki denizciler kendi işlerini kendi içlerinde halletse daha güzel olur bence.
Valla aklima Fuji daha yatkin geliyor. Coby amiral olur gibi.

Bu bilim insanları atom bombası yapsalar daha az insanın ölümüne neden olurlar.
Sensey bana savunma yap bilim adamlarina laf soyleme :d

Dostum Denizci savunacak halim yok. İyi geceler. :D
Evet evet halkın iyiliği halkı öldürmekle. Eyv sensey sana da iyi geceler :d

Denizcilerin bozuk sistemini düzeltecek konumda olsun yeter. Ama şu hareket sonrası;

Bir iade-i ziyaret bekliyorum.
Reyix Fuji nerede olacak peki aklında ki gelecekte? Doffla konuştuğunda tamamıyla Filo Amirali havası aldım ben.

Reyix Fuji nerede olacak peki aklında ki gelecekte? Doffla konuştuğunda tamamıyla Filo Amirali havası aldım ben.
O adamlar yaşlı hep şuan mecburiyetten o konumdalar. Tahminen emekli olup gençlerin önünü açacaklardır. Yani Fuji olursa da sıkıntım olmaz tabii sadece ite köpeğe kalmasın o konum yeter. :D

@sensey @Eustass Captain Kidd @Yubashiri-sama Denizci amiral lobisi.Günlük dozunuzu bugün fazla almışsınız.Bakın bundan sadece sabah akşam birer doz alacaksınız.
Fazla alırsanız zehirlenebilirsiniz.Ve başlık açmak gibi yan etkileri olabilir.En kötü yan etkisi ise kılıç koklamak ve zoro fanlığı yapmak ona göre.:oleyo2:
Bu müzikte beynim: :D
"Buildings can just be rebuilt; but this island, Marineford, is the center of it all. To protect innocent citizens from vile criminals such as yourself, our presence is needed here. Justice hailing from humanity won't molder, so don't state you'll be able to sink this island so nonchalantly, you little brat."

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık