Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Denizciler

Bu Oluşum Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 77 45.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 54.7%

• Kullanılan toplam oy
    170
Filo amiralini yanlış seçmişler. Ki-saru olsaydı şu an Wano'da tamagolu onigiri yiyordu denizci subayları. Akainu er olarak çok kalifiye olsa da yönetme konusunda henüz kendini kanıtlayamadı. Liderlik karizması yok.

Benim oyum Kizaru'ya. Türkiye seçimlerine girseydi de ona atardım.

Devrimciler kazanırsa dahi devam eder bence bu kurum. Sonuçta asıl sıkıntı kutsal ejderler ve onlar gitse ve denizciker kaoatılsa dahi yerşne gelecek olan şey aynısı olacak. Adını, üniformasını armasını değiştirirler ama konsept aynı olmuş olur.

Dragon'un da denizcilerden ziyade onların işleyişinden, ejderlerle ilişkilerinden ve içindeki bazı isimlerden nefret ettiğini düşünüyorum. Yoksa Dragon;
Fujitora, Coby ve Smoker gibi isimlerden niye nefret etsin?

Devrimciler kazanırsa dahi devam eder bence bu kurum. Sonuçta asıl sıkıntı kutsal ejderler ve onlar gitse ve denizciker kaoatılsa dahi yerşne gelecek olan şey aynısı olacak. Adını, üniformasını armasını değiştirirler ama konsept aynı olmuş olur.

Dragon'un da denizcilerden ziyade onların işleyişinden, ejderlerle ilişkilerinden ve içindeki bazı isimlerden nefret ettiğini düşünüyorum. Yoksa Dragon;
Fujitora, Coby ve Smoker gibi isimlerden niye nefret etsin?
Üçü de harika isimler. Hina, Tashigi, Saul, Bellemere-san'ı da eklersek denizcilerdeki en düzgün insanlar. Saydığım isimlerin hepsini çok seviyorum.

Ace'de donut sınıfına girer mi @Amiral Sakazuki ? :oleyo2:

Eksta Duble Kızartılmış Bol Acılı Donut

Filo amiralini yanlış seçmişler. Ki-saru olsaydı şu an Wano'da tamagolu onigiri yiyordu denizci subayları. Akainu er olarak çok kalifiye olsa da yönetme konusunda henüz kendini kanıtlayamadı. Liderlik karizması yok.

Benim oyum Kizaru'ya. Türkiye seçimlerine girseydi de ona atardım.
Kizaruda hiç liderlik vasfı gözükmüyor ki.Adamın Denizci olduğundan bile emin değilim.Bak şu ya

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık