Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Denizciler

Bu Oluşum Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 77 45.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 54.7%

• Kullanılan toplam oy
    170
Bu iki karakteri ilerleyen zamanlarda görür müyüz acaba ? :bilmem:
İlerleyen zamanlarda görürüz umarım :d Ryokugyu ile birlikte güçleri açığa çıkar gibi.Ama Wano Arcında ortaya çıkmayacaklarsa bi 3 4 seneleri var

Denizciler, hükümetin şişirdiği bir oluşumdur, daima korsanlardan güçlüdürler algısı kasılarak, halkın güvenini kazanmak için kurulmuşlardır, adaleti tesis eden, adaleti temsil eden kurumdur güya fakat dışı süslü içi boştur, aslında tamamiyle çıplaktırlar, kendilerinin içinde yeryüzünü ejderler yarattı onlar ne derse odur diyeninden, ejderlerden emir almayı ahlaki bulmayanına, goroseyiye laf edip aynı yapı için canını feda edecek kadar gözü dönmüş pek çok avel hep birlikte bu çatının bünyesinde toplanmıştır. Abartıldıkları kadar güçlü de değildirler, halk bunları kahraman zanneder, güçlü zanneder ama balondurlar. Denizcilerin en güçlü adamının raylih den güçlü çıkacağını sanmam.
Aga senin bu denizci düşmanlığın çok fena be ya

Ben denizcilerin, iyi ve kötü olarak kendi aralarında ayrıldığını düşünüyorum. Aynı korsanlar gibi;Ama en azından korsanlar daha özgür ve halkı korumak için sorumlulukları olmadıkları için denizcileri daha kötü buluyoruz sonuçta;ama emir kulları olduğu ve düzen sağlamak için denizci olmak istediğini anlayabildiğimiz için.bu kurumdaki insanların ezik olduğu ve kahraman olmadıkları anlamını çıkaramayız.
Aga senin bu denizci düşmanlığın çok fena be ya
pek çok mazlumu kurtardılar, iyilikleri çoktur ona bi şey dediğim yok.

Denizciler : gaapımız var kk dengi, sengokumuz var kk dengi, gaapımıza amirallik teklif ettik reddetti, amirallik demek KK dengi demek etti mi 5 dene (akaynu,kizaru,aokici,fucitora,ryok) daha kk dengi, koramirallerden ikisini de amiral adayı olarak belirledik onlar da vardır kk dengi ama vakti zamanında bi roca ve tayfası edemedik biz denizciler.
@Amiral Sakazuki
düşmanlık sayılır mı denizcilerin hepsini kk dengi yaptım bak senin için.

Denizciler : gaapımız var kk dengi, sengokumuz var kk dengi, gaapımıza amirallik teklif ettik reddetti, amirallik demek KK dengi demek etti mi 5 dene (akaynu,kizaru,aokici,fucitora,ryok) daha kk dengi, koramirallerden ikisini de amiral adayı olarak belirledik onlar da vardır kk dengi ama vakti zamanında bi roca ve tayfası edemedik biz denizciler.
@Amiral Sakazuki
düşmanlık sayılır mı denizcilerin hepsini kk dengi yaptım bak senin için.
Gerilmişsin usta.al bi snickers ye

Kuruluş amaçlarının yeni kurulan Dünya Hükümeti karşıtlarını bastırmak,DH'ne karşı tehlike oluşturan kişileri etkisiz hale getirmek,kutsal ejderler ile kurucu ülkeleri korumak ve ilerleyen dönemlerde isyan çıkmaması için normal halkın güvenliğini sağlamak olduğunu düşünüyorum. Halkın güvenliğini sağlama görevi diğer görevlere kıyasla 2. planda ve bu görevin olmasının asıl sebebi kutsal ejderlerin dünyanın kaos halinde olmaması ile DH'ne karşı zırt pırt ayaklanma olmamasını istemelerinden ötürü var. DH ile yapılacak savaşta bazı denizciler hükümetten yana olacak iken bazıları karşı tarafta olacaktır. DH yıkıldıktan sonra ise denizciler halen halkı koruma görevini sürdürecektir. Diğer görevler ise artık olmayıp olması gerektiği gibi gerçek birer adalet kurumu olacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık