Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Denizciler

Bu Oluşum Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 77 45.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 54.7%

• Kullanılan toplam oy
    170
Denizcilerde söyle bir hayalim var.Kapatın gözünüzü ve hayal edin.

Denizci Karargahındasınız.İstihbarat bölümündesiniz.Ama çok özel bir bölüm burası ve çok az kişi biliyor.CP ve Gorosei'de dahil.Ya da henüz küçük bir organizasyon gibi duruyor.Lakin Sengoku döneminde büyümüş,Akainu döneminde iyice zirveye çıkmış bir bölüm.

İçeri giriyorsunuz.Özel Den Den Mushiler,büyük kütüphaneler ve deneyimli askerler etrafınızda koşturuyor.Duvarlarda En Çok Arananlar Listesi.

Casus Den Den Mushileri hiç susmuyor.Sürekli hareketlilik var.

Casus Timleri,görev yerine veya amacına göre değişiyor.Bölümlere ayrılıyor.Merkezde büyükçe bir oda ve orda oturan bir silüet var.

Denizciler Özel İstihbarat Başkanı.Böyle çok deneyimli ve akıllı,son derece karizmatik,Amiral gücünde bir adam.Ahh hayaller hayaller.Oda umarım bu İstihbarat konusuna çok önem verir.Savaşların gidişatını değiştirecek,özellikle Denizciler için yegane şey İstihbarat Gücüdür.Bunun önemini az da olsa görmüştük zaten

Linlin'in çocuk ve yaşlı hali aklıma gelince çok gerçekçi ve mükemmel bir resim diyemiyorum.Sanki fanartların yaptığı aşırı coolaştırlımış olan aptal ya da basit görünümlü anime karakterleri geliyor.

bkz.

Şimdi bunun bana Luffy olduğuna inandırın.:gamyon:

Hastayız böylesine.

Linlin'in çocuk ve yaşlı hali aklıma gelince çok gerçekçi ve mükemmel bir resim diyemiyorum.Sanki fanartların yaptığı aşırı coolaştırlımış olan aptal ya da basit görünümlü anime karakterleri geliyor.

bkz.

Şimdi bunun bana Luffy olduğuna inandırın.:gamyon:
Ama Denizcilerde bile böyle ciddi tipleme az.Serinin sıkıntılarından biri de bu

Denizciler, hükümetin şişirdiği bir oluşumdur, daima korsanlardan güçlüdürler algısı kasılarak, halkın güvenini kazanmak için kurulmuşlardır, adaleti tesis eden, adaleti temsil eden kurumdur güya fakat dışı süslü içi boştur, aslında tamamiyle çıplaktırlar, kendilerinin içinde yeryüzünü ejderler yarattı onlar ne derse odur diyeninden, ejderlerden emir almayı ahlaki bulmayanına, goroseyiye laf edip aynı yapı için canını feda edecek kadar gözü dönmüş pek çok avel hep birlikte bu çatının bünyesinde toplanmıştır. Abartıldıkları kadar güçlü de değildirler, halk bunları kahraman zanneder, güçlü zanneder ama balondurlar. Denizcilerin en güçlü adamının raylih den güçlü çıkacağını sanmam.

Denizciler, hükümetin şişirdiği bir oluşumdur, daima korsanlardan güçlüdürler algısı kasılarak, halkın güvenini kazanmak için kurulmuşlardır, adaleti tesis eden, adaleti temsil eden kurumdur güya fakat dışı süslü içi boştur, aslında tamamiyle çıplaktırlar, kendilerinin içinde yeryüzünü ejderler yarattı onlar ne derse odur diyeninden, ejderlerden emir almayı ahlaki bulmayanına, goroseyiye laf edip aynı yapı için canını feda edecek kadar gözü dönmüş pek çok avel hep birlikte bu çatının bünyesinde toplanmıştır. Abartıldıkları kadar güçlü de değildirler, halk bunları kahraman zanneder, güçlü zanneder ama balondurlar. Denizcilerin en güçlü adamının raylih den güçlü çıkacağını sanmam.
Ben denizcilerin, iyi ve kötü olarak kendi aralarında ayrıldığını düşünüyorum. Aynı korsanlar gibi;Ama en azından korsanlar daha özgür ve halkı korumak için sorumlulukları olmadıkları için denizcileri daha kötü buluyoruz sonuçta;ama emir kulları olduğu ve düzen sağlamak için denizci olmak istediğini anlayabildiğimiz için.bu kurumdaki insanların ezik olduğu ve kahraman olmadıkları anlamını çıkaramayız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık