Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Denizciler

Bu Oluşum Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 77 45.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 54.7%

• Kullanılan toplam oy
    170

Zamanında, Garp'ı tutmayacaklardı... :d
Valla o durumda WB mi Garp mı saldıracaktı belli değil :D ama Akainu o kadar hızlı düşmez şüphen olmasın :d

Gönül gözün kapalıysa yapacak bir şey yok. :) Sen demek ki Kizaru'daki cevheri fark edememişsin.
Yav adam bi değişik,bi rahat,bi gevşek.Askeriyedeki ciddiyet yok adamda ama ciddi olduğunda çok korkunç oluyor

Valla o durumda WB mi Garp mı saldıracaktı belli değil :D ama Akainu o kadar hızlı düşmez şüphen olmasın :d
Mesele hızlı düşmek değil ki. Sizin laf ettiğiniz garibanın iç organlarının parçalanmış olması. Sanki 1 darbede değil de 1 saat dövüşüp de ölmüş olsa bunları demeyecek miydiniz? Diyecektiniz.

Bu ikisini araştırdım.Gerçekten de Amiral seviyesindeler.Hani Amiral Adayı deyince bi Amirale çok yakın ama değil zannettim de alakası yokmuş.Big Mom'ı yenebilecek tek kadın karaktermiş aslında Gion.

İkisinin de Amiral olamama sebebi Amiral pozisyonunda daima 3 kişinin olması ve bu yerlerin Issho ve Ryokugyu tarafından dolmasıymış.Koramiralliğe atanmalarına rağmen Amiraller gibi kod adları kullanıyorlarmış.

Misal:Sakazuki - Akainu(Red Dog,Kızıl Köpek)

Kod Adları Şunlar:

Tokikake - Chaton(Brown Pig,Kahverengi Domuz)

Gion - Momousagi(Pink Rabbit,Pembe Tavşan)

Denizciler 2 yıl sonrasında gerçekten çok büyük bir güç kazanmışlar

Bu ikisini araştırdım.Gerçekten de Amiral seviyesindeler.Hani Amiral Adayı deyince bi Amirale çok yakın ama değil zannettim de alakası yokmuş.Big Mom'ı yenebilecek tek kadın karaktermiş aslında Gion.

İkisinin de Amiral olamama sebebi Amiral pozisyonunda daima 3 kişinin olması ve bu yerlerin Issho ve Ryokugyu tarafından dolmasıymış.Koramiralliğe atanmalarına rağmen Amiraller gibi kod adları kullanıyorlarmış.

Misal:Sakazuki - Akainu(Red Dog,Kızıl Köpek)

Kod Adları Şunlar:

Tokikake - Chaton(Brown Pig,Kahverengi Domuz)

Gion - Momousagi(Pink Rabbit,Pembe Tavşan)

Denizciler 2 yıl sonrasında gerçekten çok büyük bir güç kazanmışlar
Boşuna karargahı NW'e almamışlar. Bu bilgileri nereden elde ettiniz acaba?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık