Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Denizciler Korsan Olsaydı, Ödülleri Ne Kadar Olurdu?

Bu sebeple Marco>Kizaru demiyorum ki zaten.

Kizaru'nun Marco'yu zarar verebilecek bir saldırısı yok.

Kizaru'nun hız avantajı yok.

Marco'nun sürekli yenilenmesi Kizaru için dezavantaj.

Bunlara ek olarak zoan dayanıklılığı ve meyvesinin avantajıyla Marco alır Kizaru'yu.
Bobbin de Akainu’dan güçlüydü.Orochi amiral seviyesiydi.Daha hatırlayamadığım müthiş özgüvenle yazdığın dahiyane güç çıkarımlarına yenilerine eklemeye başlamışsın.

Ben ne yazdığımı biliyorum da sen benim ne yazdığımı bilmiyorsun. Sağ kol>Amiral yazdım ve bunun aksini savunduysam o mesajı bul göster. Göstermiyorsan da boş tartışmaların içine çekme beni lütfen. Daha önce de seninle tartışmaktan hoşlanmadığımı söylemiştim. Ama beni hedef alarak yazarak mecburen beni tartışmaların içine çekiyorsun. Ya beni hedef alma ya da alıyırsan da destekli gel ki tartışacak bir şeyimiz olsun. Anlaştık ?
Sallamasyon bir mesaj daha. Ne yazdığının ne zaman farkına varacaksın ? Hayır, yaz da işin içine beni karıştırıp kanıtlayamayacağın şeyleri yazma.
Anlaştık.
Boyle ss seylerinden nefret ederim ama bunu yapmak zorunda birakiyorsun insani.

Seninle tartismayi seviyorum bu arada sen sevmesen bile :D

Hadi benim Aokiji'de hatam var ozur diliyorumda kisinin mesajinin tutarsizligi icin ne dememi bekliyorsun?

Son düzenleme:
Sadece bi tekme falan attı.Kizaru da zerre çizik almadı.Akainu'ya karşı bütün kumandanlar toplandı ama yenemediler.Biraz uçurum var ne yazıkki.
Akainu'yu durduramadılar dediğin panelin aynısı Sabo vs Fujitora,denizciler olarak çizildi ne diyelim Sabo Fuji+denizcilere eşit mi diyelim.Akainu'ya tüm komutanlar daldı kısmı da inanılmaz abartı orda adam akıllı Marco,Vista,Croco varken hem de.Marco Kizaru'nun imza saldırısından gram etkilenmeyip o tekmeyi çakıyor bu arada mevzu Kizaru'nun etkilenip etkilenmemesi değil yani.Fiziksel olarakda Marco'nun Kizaru'dan güçlü olduğu belli adam tekmeyi yiyip uçuyor.

Marco Kizaru’dan güçlü demem ama onun açıkça dengi.Bu net biçimde gösterildi.Araya başka adam sokuyorsan bu denkliği bozmak içindir.Terazinin az bile olsa Kizaru tarafına kayması yetiyordu bunu da aradaki adam ve beyazsakalın durumuyla başarmış oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık