Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Denizciler Korsan Olsaydı, Ödülleri Ne Kadar Olurdu?

Kizaru'nun tam potansiyelini bile görmedik.Hep rahat takılıyor kendisi
Marco'nun da görmedik ona bakarsan.

Anlaştık.
Boyle ss seylerinden nefret ederim ama bunu yapmak zorunda birakiyorsun insani.

Seninle tartismayi seviyorum bu arada sen sevmesen bile :D

Hadi benim Aokiji'de hatam var ozur diliyorumda kisinin mesajinin tutarsizligi icin ne dememi bekliyorsun?
Ben burda nerde sağ kol>amiral diyip ya da amiral>sağ kol deyip sonra aksini savunmuşum ? :hoo:

Marco'nun da görmedik ona bakarsan.

Ben burda nerde sağ kol>amiral diyip ya da amiral>sağ kol deyip sonra aksini savunmuşum ? :hoo:
DnS'ciğim ben orda Sağ kol>Amiral diyorum sende kimse boyle bir sey demedi diyorsun. Ben senin amiral>Sag kol savundugunu iddia etmedim zaten. Bak mesajimi tekrar oku lutfen. Yani hem dediğim şeye kimse dememiş diyorsun hem sen diyorsun ?

DnS'ciğim ben orda Sağ kol>Amiral diyorum sende kimse boyle bir sey demedi diyorsun. Ben senin amiral>Sag kol savundugunu iddia etmedim zaten. Bak mesajimi tekrar oku lutfen. Yani hem dediğim şeye kimse dememiş diyorsun hem sen diyorsun ?
Canım benim :) Sen benim herhangi bir yerde Kata>X amiral yazdığımı gördün mü ?

Ben sağ kol>amiral derken genel anlamda sağ kol seviyesinin amiral seviyesinden üstün olduğunu söylüyorum. Her sağ kol>X amiral şeklinde düşünmediğim için kimse öyle bir şey iddia etmedi yazdım. Kata amiral seviyesi değil. Buna binaen her sağ kol>X amiral denilemez. Ama Beckmann, Marco ve Shiryuu bence amiralden güçlü. Sonuç olarak 5 tane sağ kolun en az 3'ünü amiralden güçlü gördüğüm için sağ kol>amiral diyorum. Bu bir genelleme. Genelleme olmasa Kata>X amiral de yazardım herhangi bir yerde. Sağ kol>Amiral yazarken bu genellemeye binaen yazıyorum.

Anlatabildim umarım.

Canım benim :) Sen benim herhangi bir yerde Kata>X amiral yazdığımı gördün mü ?

Ben sağ kol>amiral derken genel anlamda sağ kol seviyesinin amiral seviyesinden üstün olduğunu söylüyorum. Her sağ kol>X amiral şeklinde düşünmediğim için kimse öyle bir şey iddia etmedi yazdım. Kata amiral seviyesi değil. Buna binaen her sağ kol>X amiral denilemez. Ama Beckmann, Marco ve Shiryuu bence amiralden güçlü. Sonuç olarak 5 tane sağ kolun en az 3'ünü amiralden güçlü gördüğüm için sağ kol>amiral diyorum. Bu bir genelleme. Genelleme olmasa Kata>X amiral de yazardım herhangi bir yerde. Sağ kol>Amiral yazarken bu genellemeye binaen yazıyorum.

Anlatabildim umarım.
Canım benim :) Neyse boşverelim gitsin. Yine ben haksizım bir turlu kurtulamadim bu haksizliktan :(

Benim anlamadığım Luffy'nin yendiği sağkollar sıra sıra amiral seviyesi altı mı düşecek şimdi? Katakuri yenildi o yüzden güçsüz, diğerleri güçlü. Belki de Luffy'nin artık sağkollarla kapışmayacağı o mertebeyi aştığı düşünülüyor, o yüzden bu kadar rahat oluyor kılıççılar. Zoro olurda King'i alırsa amiral seviyesi hesabı... beyin fırtınası...

Konu geyik konusuna dönmuş.Kizaru Marcoya hasar veremez diyen var,Marco güçlü diyen var.Sag kollar amiral ayarı diyen var.Var oğlu var.Akainu korsan olsa ödülü net 3 milyar olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık