Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Denizciler Korsan Olsaydı, Ödülleri Ne Kadar Olurdu?

Kisi kendisini bilmiyorsa ben ne yapayim?
Ben ne yazdığımı biliyorum da sen benim ne yazdığımı bilmiyorsun. Sağ kol>Amiral yazdım ve bunun aksini savunduysam o mesajı bul göster. Göstermiyorsan da boş tartışmaların içine çekme beni lütfen. Daha önce de seninle tartışmaktan hoşlanmadığımı söylemiştim. Ama beni hedef alarak yazarak mecburen beni tartışmaların içine çekiyorsun. Ya beni hedef alma ya da alıyırsan da destekli gel ki tartışacak bir şeyimiz olsun. Anlaştık ?

Ödül değişkenlik gösterir ne kadar çok zarar verirse o kadar çok ödülü olur amiraller luffy kadar şanslı olamazlardı :) 1500-800 arası

Amiraller 1.5 milyardan fazla ödül alamazlar.5.imparator ödülü alırlar o kadar.Teach zaten 2.247 amiraller 2 milyar alırsa yonkoların anlamı kalmaz.Tabii buradan Luffynin amiral seviyesi yada biraz üstü olduğunu da söyleyebiliriz.Özellikle yeni 2 power up ile şu an ödülün tamamının hakkını vermiştir.

Kizaru > Marco.Marco bi tekme attı diye (ki çizik almadı Kizaru). Sağ Kollar Amiral seviyesinde olmuyor.
Bu sebeple Marco>Kizaru demiyorum ki zaten.

Kizaru'nun Marco'yu zarar verebilecek bir saldırısı yok.

Kizaru'nun hız avantajı yok.

Marco'nun sürekli yenilenmesi Kizaru için dezavantaj.

Bunlara ek olarak zoan dayanıklılığı ve meyvesinin avantajıyla Marco alır Kizaru'yu.

Garp 3 3.5 milyar arası ederdi bence . Diğerlerini Garp'tan ayrı tutarak hemen hemen eşit görüyorum 1.5-2 milyar bandında olurlardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık