Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Dunya uzerindeki tek hapishane eminim ID degildir ama en onemlisi burasi. Ve buradaki her gorevlinin kairoseki nesnelere erisimi olmali. 5. Seviye ve uzerinde calisan herkeste olmali en azindan. Hadi Crocodile hapishaneye girdiginde bilgi alarak silahlarin kairosekili mermileri olmadigini ogrendi diyelim bir sekilde, yine de daha sonrasinda kairosekili muhimmat gelmis olma ihtimalini dusunmeden nasil o denli rahat davranabiliyor?

East, West ya da North, South Blue'daki siradan bir denizci hapishanesi degil orasi. Bullshit geliyor bana bu durum. Ayni sey Ace'in Marineford'ta denizcilerin kilicla ve silahla yaptigi yaptigi saldirilari hic kairoseki ihtimalini dusunmeden goguslemesi gibi. Bu karakterler aptal olmali gercekten. Ace oyle de Crocodile'dan boyle bir sorumsuzlugu beklemem acikcasi.

Edit: Haki kullanabilme ihtimallerini saymiyorum bile. :artiz:
Kairoseki işlenmesi kolay bir madde değil. Yani mermi, kılıç gibi özel şeylere zor dönüşür. Kairoseki kelepçe bile ne durumda kullanildi gördük. Herkesin elinde bu tip özel silahlar olmaz. Onu kullanacak silahta farkli ve özeldir zaten. ID de ki silahların görünüş bakimindan pek bir olayı yoktu.

Kairoseki işlenmesi kolay bir madde değil. Yani mermi, kılıç gibi özel şeylere zor dönüşür. Kairoseki kelepçe bile ne durumda kullanildi gördük. Herkesin elinde bu tip özel silahlar olmaz. Onu kullanacak silahta farkli ve özeldir zaten. ID de ki silahların görünüş bakimindan pek bir olayı yoktu.
Come on bro :(

Yav croco sen nasıl bir adamsın alabasta ve marinford arasında geçen süreyi düşünüp lanse adilen güce bakarsak bu kadar kısa zaman da kimse bu kadar çok güç le ne mez.

Bol bol puro çekip üflesin, başka bir icraatı yok zaten. Gerçi o purolar havaya uçmaktan bıkmamış anasını satayım :D

Kalifa, Crocodile'ı yener dedim diye gülenler var cidden. Kalifa köpük meyvesi yemiş bir kadın ve 6 stil ustası. Köpükleriyle sıvıdan Tsunami bile oluşturuyor karı. Croco daha 1 fıçıyı yenmek için sarayı kuma çevirip en baba saldırısını yapmış birisi. 1 fıçı ile Tsunami köpüğünü bir tutmamı bekliyor bazıları.

İsteyen istediğini düşünmekte özgür ama bu adamın 500 dourikiye sahip Luffy tarafından yenildiği gerçeğini değiştirmiyor. Luffy '' Seni geçeceğim '' dedi ve geçti bu low herifi. Anlamayacak hiç birşey yok burada, oradaki Luffy herhangi bir cp9 üyesi kadar bile POWER LEVEL'e sahip değildi. Ne hız ne güç anlamında bir cp9 üyesi etmeyen karakteri göğe çıkartıyorlar.

Bunun dışında herşey bariz, adam tam bir komedi karakteri. Oda bunun kadın halini komedi unsuru olarak kullanacak başka birşey olduğu yok.

Sonra bunları yazdım diye kötü oluyorum tabi o ayrı, ah şu fanlar varya fanlar. Gerçi ben bile geç anladım bu adamın çöp olduğunu, geçte olsa anladığıma şükür ediyorum şu adamın 5 para etmez olduğunu, bunada şükür.

Bol bol puro çekip üflesin, başka bir icraatı yok zaten. Gerçi o purolar havaya uçmaktan bıkmamış anasını satayım :D

Kalifa, Crocodile'ı yener dedim diye gülenler var cidden. Kalifa köpük meyvesi yemiş bir kadın ve 6 stil ustası. Köpükleriyle sıvıdan Tsunami bile oluşturuyor karı. Croco daha 1 fıçıyı yenmek için sarayı kuma çevirip en baba saldırısını yapmış birisi. 1 fıçı ile Tsunami köpüğünü bir tutmamı bekliyor bazıları.

İsteyen istediğini düşünmekte özgür ama bu adamın 500 dourikiye sahip Luffy tarafından yenildiği gerçeğini değiştirmiyor. Luffy '' Seni geçeceğim '' dedi ve geçti bu low herifi. Anlamayacak hiç birşey yok burada, oradaki Luffy herhangi bir cp9 üyesi kadar bile POWER LEVEL'e sahip değildi. Ne hız ne güç anlamında bir cp9 üyesi etmeyen karakteri göğe çıkartıyorlar.

Bunun dışında herşey bariz, adam tam bir komedi karakteri. Oda bunun kadın halini komedi unsuru olarak kullanacak başka birşey olduğu yok.

Sonra bunları yazdım diye kötü oluyorum tabi o ayrı, ah şu fanlar varya fanlar. Gerçi ben bile geç anladım bu adamın çöp olduğunu, geçte olsa anladığıma şükür ediyorum şu adamın 5 para etmez olduğunu, bunada şükür.
Çaban takdire şayan :A

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık