Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Geçmişi önemli bir karakter, artık nedir ne değildir ortaya çıkmalı, bir ya da iki arka çıkar ortaya. Dof'un kendisini istemesine bakarsak ilişkileri güçlü ve arkası sağlam biri ama kendi kullanmıyor bunları. Şu kayıp prenses teorilerine de bu yüzden sıcak bakıyorum. Gücü yok ama Dof istiyor, peki neden? çünkü çok büyük bir koz/avantaj sağlayacak taraf olduğu kişiye.

Geçmişi önemli bir karakter, artık nedir ne değildir ortaya çıkmalı, bir ya da iki arka çıkar ortaya. Dof'un kendisini istemesine bakarsak ilişkileri güçlü ve arkası sağlam biri ama kendi kullanmıyor bunları. Şu kayıp prenses teorilerine de bu yüzden sıcak bakıyorum. Gücü yok ama Dof istiyor, peki neden? çünkü çok büyük bir koz/avantaj sağlayacak taraf olduğu kişiye.
...

Dediğim gibi sahip olduğu geçmişi kullanmıyor ve belli ki kullanma niyetinde de değil. Bu nedenle güçlerini kimseyle birleştirmek istemediğini söylüyor. Belki ileride bu inattan vazgeçer ve Luffy'e destek çıkar diye düşünüyorum.
Adamın tam olarak ismini bilmiyoruz. Crocodile'ın kadın çıkma ihtimali yok Onepiece de kronolojik olarak bu mümkün değil bunu pek çok kez açıkladım mangada ki ve Mangakanin verdiği bilgilere göre ama hala böyle bir sey çıkmasını bekleyenler var.

Sırrı, zayıflığı denilen şey her ne ise Croc bunun bilinmesini istemiyor bir sebepten dolayı belki de Ace gibi soyadını veya ailesini reddediyor olabilir ya da başka bir olay.

Bugün dediğim gibi şu benzerlikler normal değil.

Adamın tam olarak ismini bilmiyoruz. Crocodile'ın kadın çıkma ihtimali yok Onepiece de kronolojik olarak bu mümkün değil bunu pek çok kez açıkladım mangada ki ve Mangakanin verdiği bilgilere göre ama hala böyle bir sey çıkmasını bekleyenler var.

Sırrı, zayıflığı denilen şey her ne ise Croc bunun bilinmesini istemiyor bir sebepten dolayı belki de Ace gibi soyadını veya ailesini reddediyor olabilir ya da başka bir olay.

Teoriler hep bir prenses olduğu üzerine, bu nedenle öyle dedim ama hadi senin için prens çıkabilir diyeyim :) Ama kadın çıkması şaşırtıcı olmaz, gerçekten çıkmasını bekleyen büyük bir kitle var.

Ama geçmişte önemi biri olduğu bence kesin bence. Ben kutsal ejder diye düşünüyorum.

Roger'ın kayıp oğlu mu? :( Hatta kızı olsa daha bir harika ters köşe olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık