Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
O gemiyi ele geçirme yeri de çok iyiydi. Jinbe gemiye zarar falan verince ki tepkisi falan onun dışında Denizciler bunlara saldıriyorken "Bu da savaş gemisi siz de onlara saldırsanıza" falan diyordu. :D

Bu arada top üzerinde ki bu oturuşu>

O nasıl oturuş be Croco'nun topun üzerindeki.Hadi Luffy Sunny kafasında öyle oturabilir suya düşse kurtarırlar.Ama seninki suya düşse sahil kumu olur tane tane toplarlar artık denizden.:hhh:Yürek yemiş herhalde Croco yanlışlıkla kayıp düşse gitti eleman. :D

Crocodile hapishane gorevlilerinin silahli saldirilarini nasil o kadar cahilce gogusleyebiliyor? Mermiler deniz tasindan yapilmis olsa oracikta 50 tane delikle yapisacakti yere.
Mermiler zaten normal mermi değildi yanlış hatırlamiyorsam, kairoseki değil de neyden yapilma olduğunu biliyorsa gayet normal.

Onun dışında her denizci veya hapishane görevlisine kairosekili silah mi verilir? Bunu işlemesi bile sıkıntı.

O gemiyi ele geçirme yeri de çok iyiydi. Jinbe gemiye zarar falan verince ki tepkisi falan onun dışında Denizciler bunlara saldıriyorken "Bu da savaş gemisi siz de onlara saldırsanıza" falan diyordu. :D

Bu arada top üzerinde ki bu oturuşu>
Çok güzel ya Impel Down arcı favorim seride. Crocodile ve Karasakal'ın konuşmaları da çok güzeldi.:D

O nasıl oturuş be Croco'nun topun üzerindeki.Hadi Luffy Sunny kafasında öyle oturabilir suya düşse kurtarırlar.Ama seninki suya düşse sahil kumu olur tane tane toplarlar artık denizden.:hhh:Yürek yemiş herhalde Croco yanlışlıkla kayıp düşse gitti eleman. :D
Adam uçuyor la ne düşmesinden bahsediyon bari bu konuda saçmalama. :D

Hemde bu su muhabbetini gemiyi ele gećirmeye gittiklerinde denizciler de diyor sen o bölüme gidip Croc'un cevabina bak. Orada sana benim yerime cevap vermiş. :D

Çok güzel ya Impel Down arcı favorim seride. Crocodile ve Karasakal'ın konuşmaları da çok güzeldi.:D
Aynen Karasakala MF de ki tepkisi de iyiydi. Bakışı yani, onunla ilgili arc da çikabilir ortaya diye düşünüyorum. Ters düşüyorlar onlar bayağı ID de ki konuşmaları güzeldi.

Adam uçuyor la ne düşmesinden bahsediyon bari bu konuda saçmalama. :D

Hemde bu su muhabbetini gemiyi ele gećirmeye gittiklerinde denizciler de diyor sen o bölüme gidip Croc'un cevabina bak. Orada sana benim yerime cevap vermiş. :D
Kısa mesafede rüzgarla dağılıyordur falan ne uçması be sallama.Uçacak adam hapisten kaçmak için Jinbe'nin sırtına koyduğu kapıya, kalasa mı muhtaç olur.Basar gider o dakikadan sonra.Anlaşmayı yerine getirdim bana eyvallah der uça uça kendi giderdi Marineford'a.Kanat taktı falan sanıyorsun herhalde iyi rüyalar. :D Gemi alabora olsa şiddetli bir darbede düşebilir.Gerçi top geminin ortasındaymış sanırım kenarda sandım.O yüzden rahatmış demek neyse.

Bu arada hapiste Jinbe bunu adam yerine koysa iyi bir döverdi.Ölümüne dövüş diyor birde.Jinbei 5 bilemedin 6 kere vurur suyla ne ölümüne dövüşü. :D

Kısa mesafede rüzgarla dağılıyordur falan ne uçması be sallama.Uçacak adam hapisten kaçmak için Jinbe'nin sırtına koyduğu kapıya, kalasa mı muhtaç olur.Basar gider o dakikadan sonra.Anlaşmayı yerine getirdim bana eyvallah der uça uça kendi giderdi Marineford'a.Kanat taktı falan sanıyorsun herhalde iyi rüyalar. :D Gemi alabora olsa şiddetli bir darbede düşebilir.Gerçi top geminin ortasındaymış sanırım kenarda sandım.O yüzden rahatmış demek neyse.

Bu arada hapiste Jinbe bunu adam yerine koysa iyi bir döverdi.Ölümüne dövüş diyor birde.Jinbei 5 bilemedin 6 kere vurur suyla ne ölümüne dövüşü. :D
Uçuyor olum ID de, Alabasta da, MF de WB'ye saldirmaya gittiği sahnelere bak. Sen hayal görmeyi bırak da mangaya bak bana rüya deyip kendi sallamasyonlarını söyleme bari. :D

O yüzden Jinbe sesini çikaramiyor değil mi? Bir de WB'ye dokunmana izin vermeyeceğim diyordu. Croc buna diyor zaten MF de "Bir şeyi yapacağim diyorsan adam gibi yap" diye. O bile yeter.

Uçuyor olum ID de, Alabasta da, MF de WB'ye saldirmaya gittiği sahnelere bak. Sen hayal görmeyi bırak da mangaya bak bana rüya deyip kendi sallamasyonlarını söyleme bari. :D

O yüzden Jinbe sesini çikaramiyor değil mi? Bir de WB'ye dokunmana izin vermeyeceğim diyordu. Croc buna diyor zaten MF de "Bir şeyi yapacağim diyorsan adam gibi yap" diye. O bile yeter.
Bende diyorum niye gemi çalmaya ihtiyaç duydu.Senin uçuyor dediğin Brook'un 30 saniye deniz üzerinde yürümesi gibi birşey.Abartma.Kum meyvesi bu dağılıp rüzgara karışıyor başka yerde beliriyor.O kadar.

Bende diyorum niye gemi çalmaya ihtiyaç duydu.Senin uçuyor dediğin Brook'un 30 saniye deniz üzerinde yürümesi gibi birşey.Abartma.Kum meyvesi bu dağılıp rüzgara karışıyor başka yerde beliriyor.O kadar.
La orada bindiler işte Mangaka öyle çizmiş. Adam Alabasta da ID de MF de kaç defa gösterdi uçtuğunu. O sadece senin yorumun o kadar süzülen adam ID de gemiye süzulurdu. Adam Alabasta da şehirler arası yolculuk yapiyor sen kısa süreden bahsediyorsun. Neyse işim var yarın Manga sayfalarını atarım sana. :S

Mermiler zaten normal mermi değildi yanlış hatırlamiyorsam, kairoseki değil de neyden yapilma olduğunu biliyorsa gayet normal.

Onun dışında her denizci veya hapishane görevlisine kairosekili silah mi verilir? Bunu işlemesi bile sıkıntı.
Dunya uzerindeki tek hapishane eminim ID degildir ama en onemlisi burasi. Ve buradaki her gorevlinin kairoseki nesnelere erisimi olmali. 5. Seviye ve uzerinde calisan herkeste olmali en azindan. Hadi Crocodile hapishaneye girdiginde bilgi alarak silahlarin kairosekili mermileri olmadigini ogrendi diyelim bir sekilde, yine de daha sonrasinda kairosekili muhimmat gelmis olma ihtimalini dusunmeden nasil o denli rahat davranabiliyor?

East, West ya da North, South Blue'daki siradan bir denizci hapishanesi degil orasi. Bullshit geliyor bana bu durum. Ayni sey Ace'in Marineford'ta denizcilerin kilicla ve silahla yaptigi yaptigi saldirilari hic kairoseki ihtimalini dusunmeden goguslemesi gibi. Bu karakterler aptal olmali gercekten. Ace oyle de Crocodile'dan boyle bir sorumsuzlugu beklemem acikcasi.

Edit: Haki kullanabilme ihtimallerini saymiyorum bile. :artiz:

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık