Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] CP 9 Övgü

Roronoa Zoro

busoshokuyla direk temas etmedende etki yapabilirsn...(ör: sentoumaru vs luffy)zehiride zırhınla üzerinden sektirebilirsn(ör:marco vs akainu,marco vs kizaru)...sert vurmakta cabası...ama luffy magellan karsında daha önce zehirlendigi için magellanı yenemez en azından denemez...ha ama ilk karsılasmaları olsaydı belki söyle bir 2 arc sonra yenerdi ;) luffy hakinin türlerinde ustalastı ama egitimi almakla tam anlamıyla kontrol etmek farklı durumlar bence:)
luffy artık magellandan aynı zehirleri alırsa işe yaramaz.manganın son bölümünde gördüğümüz gibi artık bir çok zehire karşı bağışıklık kazanmış;)

luffy artık magellandan aynı zehirleri alırsa işe yaramaz.manganın son bölümünde gördüğümüz gibi artık bir çok zehire karşı bağışıklık kazanmış;)
tmmda o bagısklık zaten impel downda magellanın zehirine karsı olan bagısıklıktan geliyor...geniş acıklamıcam spoiler olur:) sadece ivankov ne dedi eger bir daha magellanın zehiri sana degerse asla kurtulamazsın ölürsün dedi ;) yani magellanın zehirini yenerek bir cok zehir türüne karsılık bagısklık kazandı ama magellanla karsılastıklarında zehir temas ederse yine ölür luffy... aynısı teach içinde gecerli.... zehiri salgılamak baska direk zehir adam olmak baska bişe,yani bize söylenenler bunlar mangada:good:

tmmda o bagısklık zaten impel downda magellanın zehirine karsı olan bagısıklıktan geliyor...geniş acıklamıcam spoiler olur:) sadece ivankov ne dedi eger bir daha magellanın zehiri sana degerse asla kurtulamazsın ölürsün dedi ;) yani magellanın zehirini yenerek bir cok zehir türüne karsılık bagısklık kazandı ama magellanla karsılastıklarında zehir temas ederse yine ölür luffy... aynısı teach içinde gecerli.... zehiri salgılamak baska direk zehir adam olmak baska bişe,yani bize söylenenler bunlar mangada:good:
Konu saptı bu arada=)
Zaten bir daha karşılaşmazlar..

Ygoktas78

Bence luccinin logia yemesi sizlerin söylediği gibi onu amiral rütbesine çıkartacak bir şey değil. Tamam lucci güçlü gücü 4000 douriki ama zaten bunun sebebi zoan olması, Şimdi arşivim harici diskde o sebeple tam metni veremeyecem ama luccinin ilk zoan halini gördüğümüzde zoanın direk olarak saf güçlü ilgili olduğunu söylemişti. Bir zoan kullanıcısının saf gücü sınırsızdır. Çalıştıkca sürekli güç sahibi olur ve CP9 nın tekniği temel olarak hız ve gücle alakalı bu sebeple CP9'ın kullanması gereken meyve zoandır. Zaten dourikileri ölcüldüğünde ilk 3 de 2 zoan kullanıcısı vardı. Kullandıkları temel tekniklerden biri demir parça vucutlarını fiziksel güce karşı koruyor bir defa logia bu tekniği gereksiz hale getiriyor. zaten akışkan olan vucudu neden sertleştiresinki? Temel olarak hızlı hareket etmeleri yada havada durabilmeleri havayı yada yeri tekmelemeri sayesinde oluyor zoanı logia ile değiştirseniz hızdan ve parmak tabanca gibi diğer tekniklerdende kayıp vereceksiniz. Bunlar zaten onları özel yapan teknikler. Aksi takdirde o ekipden sadece lucci logia ile öne çıkabilirdi diğerleri orta seviye olurlardı kanımca.

çocukluktan yetiştirildikleri için problem var
ben WG için çalışcam değil, sen bizim malımızsın WG için çalışıcaksın zorlaması var
şu sanede şunu gördüm ondan bu yorumu yaptım demiyorum ast üst ilişkisinden dolayı diyorum en tepedeki herşeyi bilir bi altındaki daha az bilir

Spandam'a bile sırf adalet düşkünlüğünden dolayı ses etmeyen bir adam amirallere kafa tutmaz.

lucci tam bir shichibukai ünvanına layık birisi hem ihanet etmez hemde adalet için herşeyi yapabilecek birisi
O konumun amacı çok farklı başlarına bela olanları durdurmak ve kullanmak için yapıyorlar.. Lucci'nin öyle bir durumu olamazdı. Şu an bağımsız ama meyve gücünden kaybediyor adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık