Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] CP 9 Övgü

2 sene öncesindeki forumun vaziyeti ortada sanırım tartışmalardan o kadar bıkkınmışım ki not olarak tartışma amaçlı değil diye yazmışım :D

CP-9, çok iyi bir örgüt yapısına sahip gibi görünse de, aslolarak içten içe kopuk bir örgüt.

Esas adam Rob, iş arkadaşlarını bile öyle ya da böyle kendinden aşağıda görüyordu. Adamımız her ne kadar çayını kanla demleyip pıçakla karıştırsa da, çocukluğundan itibaren birlikte eğitim aldığı bu insanlara karşı bir insaniyet göstermesini umuyorduk hiç değilse.
Fakat iyi haber, diğer üyeler bu kadar kansız değil. Rob'un hastane masrafını karşılamak için yaptıklarına bakınca anlaşılabilir bu mesela.
Aynı zamanda da Spandam, bu örgütün en büyük handikapı.
Düşüşlerindeki en büyük sebeplerden biri de bu herifin salaklığıdır bence.

Yeni dünyada ise karşımıza çıkma olasılıkları var. CC nin bahsettiği simsarlardan biri olduklarını düşünüyorum.
SS'den o kazığı yedikten sonra suç dünyasında kara borsa işinde nam salmalarıyla ilgili bir de temennim var.
Lakin bu adamlardan devrimci ya da korsan olmaz. Hele Hasır Şapkalara mütteffik hiç olmaz.

Kapak hikayelerinde ne oldu bilmiyorum ama umarım Lucci reisi bir daha görürüz

edit: belki cp0 da falandır çokoş olur.

Roronoa Zoro

Adamın işi yeraltı örgüt vs zaten, 2 yılda Denizciler toptan yeni dünyaya taşınmış, arkada bir tek G1 üssünü bırakmışlar. Olay tamamen yeni dünyaya bağlandı artık

Bu adam gerçekten Lucci, Oda nın sırtı dönük göstermesi falan tartışın diye yapılmış şeyler, hep yapıyor sonra hiç şaşırtmıyor o çıkıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık