Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] CP 9 Övgü

manga kapaklarından gördüğümüz kadarıyla "vatanım" dedikleri rokushiki eğitimi verilen bir yere gitmişlerdi yani tekrar göremeyeceğimizi düşündüğüm bir takım
tabii inşallah ODA beni ters köşe yapar ve gösterir çünkü isterim görmeyi
son olarak hadi çocuklar hepbirlikte
hooooooo..1-2-3 RO-KU-SHİ-Kİ FOREVER! HOLEY! HOLEY! HOLEY!
:D

Bence mevkilerine göre meyveleri süperdi özellikle kaku gece'ninde dediği gibi ilk kullanışında zürafa modunu mükemmel kullandı teknikleriyle daha aşikar hale getirseydi çok daha güçlü olucağından şüphem yok lucci ise eğer bir logia yeseydi rahatlıkla bir amiral olurdu bu mevkide kalmazdı moria'nın da dediği gibi bir schibukai olarak bahsedildi ve de bir schibukai seviyesindeki birine göre çok güçlü ve de yetenekli biriydi zaten ben 4000 dourikiyi duyduktan sonra favori karakterim olmaya yetti bence gücü yerinde iyi birisiydi eğer ki bir logia yemiş olsaydı luffy'gil orada yenilmiş seride bitmiş olurdu :D her ne kadar bizim istediğim gibi olmasa da ayarında güzel bir seri böyle devam eder inş. böyle eğlenceli ve tüyleri diken diken eden vsler görmeye devam ederiz güzel bir yazı olmuş gece devamını beklemekteyim :good:

Ben savaşta bunların cıkmasını bekliyordumda çıkmadılar..Hoş kaçıyorlardı sanırım hükümetten..Ama tekrar karşımıza çıkmalarını istemem..Çünkü artık yeni karakterler görmek istiyorum..

Eline sağlık Gece.

Nawatobi

Çok doğru birşey söylemişin Lucci hakkında, meyvesi ile ön plana çıkmıyor, bu yazıyı okumadan önce Leopar meyvesi yediğini unutmuştum mesela. Logia'da olsa yenilecekti sonuçta Luffy'e bir şekilde :)

eline saglık GECE ;)

düsünceye gelirsek...e.odanın manga kapakalrındaki hikayeleri ana konuya bagladıgını ve bunun animede bile gösterildigini biliyoruz...wapol ve gedatsu ne olur bilemem ama...cp 9 örgütünün spandamdan intikam alcakları acık ama sonrasında ne yaparlar ve e.oda onları nerden baglar hikayeye bilmiyoruz...yinede bu kadar ortalamanın üzerinde güclü karakteri bir kerede harcamazk olmaz...galdino bile harcanmadıysa...cp 9 ada bişe olmaz;) ayrıca tabiki enelinde bir sekilde hikayeye baglancagı gercegi var...o yüzden lucci ve arkadaslarını yine görürüz gibi geliyor...ve en zor zamnda bile lucciye sırtlarını dönmediler...hastane parasını kazanmak için calıstılar bile...o yüzden luffy ve bizm tayfadan etkilenip korsan olurlarsa sasırmamak lazım :D

Bağları en az bizimkiler kadar güçlü... Tayfa yapısı olarak da epey benziyorlar.... Korsanlık yakışır bence... :)

Saf güç olarak belkide serinin en güçlü karakterleri zaten luccinin orda yenilmesinin tek sebebi logia değilde zoan meyvesi yemesiydi çünlü luffy özellikle yumruk yumruga dövüşlerde belkide serinin en iyisi yani dokunabildiği ve zarar verebildiği sürece yenemeyeceği karakter yok zaten luffynin yenemediği karakterler logia yada kılıç ustaları(mihawk) onun için luccinin meyvesinin dezavantajı olduğu için ve luffy lastik olduğu için darbeleri daha az boyutlarda alıyor ayriyetten luffynin arkadaşlık duyguları(robin) ve serinin ilk g2 ve g3 kullandığı arcki ona rağmen dövüş sonunda ayağa kalkamadı berabere bitti bile denebilir gerçekten saygı duyulacak güçleri var inşallah ilerde onları tekrar görebiliriz bu arada bu güzel yazı için teşekkürler GECE
Dokunabildiği herkesi yenemez Luffy, şu olayı aşın artık.

Bağları en az bizimkiler kadar güçlü... Tayfa yapısı olarak da epey benziyorlar.... Korsanlık yakışır bence... :)
Ellerine sağlık Gece bir süredir forumda pek aktif değildin çok güzel bir yazıyla döndün:D

Manga kapaklarındaki ufak seri beni çok şaşırtmıştı çünkü genelde eğer "kötü" adamlar bir takım halinde hareket ediyorsa bu bağlılıktan değil sıklıkla görev sebebiyle olur bir yakınlık yoktur yani ama Cp9 üyeleri ufaktan bir helal olsun dedirttiler bana Lucci nin hastane masraflarını çalışarak türlü şekillere girerek kazanmalarıyla:D
Bir tayfa olsalar hoş olurdu gerçekten:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık