Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] CP 9 Övgü

Şaka yaptığını zannetmiyorum muhtemelen diğerleri kolay yenilince Lucci Kaku Jiyabura gibi saf güçleri 4000 Dorikiye yakın ve geçkin karakterleri ezik olarak görenlerden birisidir
Ya da Kumadori tavırlarından etkilenmiştir.. A sa sa sa sa... Harakiri... :D Harbi on numara adamdı yav... :D Bir de ShiShi Kebab diye çok kral bir saldırısı da vardır... :D

Elbette yenemez bende zaten herkesi yener demedim yani bir alıpta wb yada shanksı yenebilmesinin imkanı yok yada dokunduğu müddetçe olsa bile amiralleri yenmesinin imkanı yok ilerki yıllarda seriye daha güçlü kişiler katılırmı bilemem ama şuana kadar gördüğümüz bu luffynin oldukça dayanıklı ve çevik olduğunu biliyoruz lastik olmasıda avantajı seriye yeni güçlü süpriz karakterler eklenirse bilemem ama luffynin amiraller ve yonkoular dışında birebir yumruk yumruğa bir dövüşte yenileceğine pek imkan vermiyorum saf güç olarak cp9da bunun en güzel örneği cp9dan daha çevik güçlü kişiler çıkacağınıda pek sanmıyorum açıkçası
Gücüne göre değişir. Magellan bunun en güzel örneği zaten.

RedFLAG

Bence Lucciye lazım olan şey Logia tipi bir meyveden ziyade Haki kullanma becerisiydi. Umarım tekrar görürüz.

Güzel derleme olmuş ellerine sağlık.
Nedense ben Croc'daki esaleti Lucci'de göremedim gözümde Enel'in zoan versiyonu olarak kaldı(Croc'un robin'e yaptıklarına rağmen).
Gerçi Kaku kendisini sevdirmeyi bilmişti...

Peki hoca Magellan'a karşı haki kullanmanın avantajı nedir? Yani zehrin etkisini mi yok ediyor? yoksa yalnızca daha mı sert vuruyor?
busoshokuyla direk temas etmedende etki yapabilirsn...(ör: sentoumaru vs luffy)zehiride zırhınla üzerinden sektirebilirsn(ör:marco vs akainu,marco vs kizaru)...sert vurmakta cabası...ama luffy magellan karsında daha önce zehirlendigi için magellanı yenemez en azından denemez...ha ama ilk karsılasmaları olsaydı belki söyle bir 2 arc sonra yenerdi ;) luffy hakinin türlerinde ustalastı ama egitimi almakla tam anlamıyla kontrol etmek farklı durumlar bence:)

Güzel derleme olmuş ellerine sağlık.
Nedense ben Croc'daki esaleti Lucci'de göremedim gözümde Enel'in zoan versiyonu olarak kaldı(Croc'un robin'e yaptıklarına rağmen).
Gerçi Kaku kendisini sevdirmeyi bilmişti...
Crocodaki asalet kimsede yok ( Marcoda da var =) ) ama Mr 1 hariç pek adam göremedim Mr 2 'de biraz ama CP 9 eğitimli kurnaz ve zeki. Yani örgütlenmeleri kıyaslarsak CP 9 daha iyi. Croco - Lucci kıyaslaması yaparsak başka bir hava oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık