Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 167 48.0%
  • Sevmem.

Kullanılan: 181 52.0%

• Kullanılan toplam oy
    348
@Smoker Çeviri için cidden teşekkürler. Ben okurken yorulduysam bu uzun metni çevirirken baya yorulmuşsundur.

Kadın hakkındaki yorumum ise tam bir doğuştan canavar. Kaido'nun dişi versiyonu. Bana göre One Piece evreninde iki doğuştan canavar var Beyazsakal da dahil. Biri Kaido diğeri de Koca Ana'dır. Bu yüzden kimsenin küçümsememesi gerekir. Oda bu kadını arc boyunca tayfadan uzak tutmak için şekilden şekle girdi. Çünkü kadın normal halinde olsa en ufak şansları olmayacaktı. O ufak şansı oluşturmak için kadını handikaplı işledi. Bu kadar net. Tasarımı işlenişi ve kötü karakter olarak orijinalliği hoşuma giden birisi. Arcın açılış ve kapanışındaki müziklere bakarsanız anlarsınız zaten. Umarım delirmediği halindeki tam gücünü de görürüz.
+1 Kesinlikle katılıyorum. Çok küçümseniyor bu kadın. İleride tam gücünü göreceğimizi düşünüyorum.

Severim. Bir duruma düştüğü yok bence, arc genel olarak öyle bir işlendi ki,
şu ada isimleri ve sayamayacağım onlarca yiyecek/içecek detayından sonra; özellikle de gördüğümüz flashbackten sonra herhangi bir "duruma" düştüğünü düşünmüyorum. :D Yemeye ne kadar düşkün olduğu zaten flashbackinden anlaşılıyor. Yakalayamaması durumu da gayet normal, beşinci imparatorun tayfası söz konusu.

Şu kısımda anlaşılıyor zaten tayfanın kaçmak için nelerle cebelleştiği. Big Mom'ın tüm bu olaylardan etkilenmemesi bu karakteri gözünüzde nasıl farklı bir yere taşımıyor anlayamıyorum cidden. Yonkou indirme amacı olmadan başlanan bir arctı sonuçta, başka nasıl bitmesi bekleniyordu acaba. :/
İlk mesajımda da söylediğim gibi, şu an yaşayan en güçlü, en nüfuzlu dört korsandan birinin(Neden güçten örnek verdin dersen bu bir Battle Shounen.) arc'ın ortalarından sonlarına kadar pasta peşinde koşmaktan başka bir işlevi olmaması bana göre rezil bir durumdu. Yani düştüğü durum da tam olarak bu oluyor.

"Yakalayamaması normal, beşinci imparatorun tayfası söz konusu."

Hocam bir arc öncesinde aynı imparatorun tayfası Dof'u gördüğü için salya sümük ağlıyordu korkudan. Hani arc Sanji'nin, Sanji bir şeyler yapsa neyse diyeceğim.

Kısacası Big Mom hiçbir şekilde etkileyemedi beni. :sapkali:

10000 tane Logia koy karşısına; ruh vere vere kendi silahı yapsın. En tehlikeli şeytan meyvesi bence. Linlin, eski üç amirale karşı tek başına durabilecek tek karakter seride.

Şu kadını görünce Kaido denen yaratığı ve bu gibi canavarlar ile aynı mevkide bulunan Shanks'ı daha çok merak ediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık