Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 167 48.0%
  • Sevmem.

Kullanılan: 181 52.0%

• Kullanılan toplam oy
    348
Tasarım konusunda ciddi sıkıntılı bir karakter .

Cadı gibi çizebilirdi çok baştan savma görünüyor gözüme .

Eline sağlık.

@Siyah Ateş zaten gençlik hali ile çıkdaydı kesinlikle favori karekterim olurdu, yani Teach'in bile üstünde tutardım.
Eski yazılanlara baktımda biri kadın olduğu için en zayıf olması gerektiğini yazmış. Şimdi ne düşünüyordur :fool:kadın fiziksel olarak Alman tankı gibi.
Ayrıca kadınlar erkeklerden daha dayanıklı olur. Acı eşikleri erkeğe göre daha yukarıda. Demek istediğim erkeğin 'ah uh canım yandı' dediği yerde kadın umursamayabilir.

Şu girişi bile :sapkali:lık(1,25 te başlıyor)
Algılarımızda farklılık olduğu aşikar, ben sevmedim bu kadını. Hele o giriş, kusma sebebi:/

Sadece çocukluğunu anlatan fb iyiydi. Bunun dışında sonlara doğru biraz aksiyon oldu başka da bir şey yok. Yani bu kadının kaydadeğer bir tarafı yok benim için. Tibii ilerde bir gün bana hitap edecek şekilde karşımıza çıkar o zaman görüşlerim değişecektir.

Eline sağlık.Tonton teyze olduğu zamanlar bana çok sempatik gelmiştir.Gücüne laf yok.Kaido'da alkolik nezaketi çıkacak :D

Fazlasıyla itici bir karakter.Sevilecek tek bir yanı yok.Ha belki Kata'yı doğurduğu için azıcık sempati duyabilirim ama o da okyanusta damla misali olur.

@Smoker Çeviri için cidden teşekkürler. Ben okurken yorulduysam bu uzun metni çevirirken baya yorulmuşsundur.

Kadın hakkındaki yorumum ise tam bir doğuştan canavar. Kaido'nun dişi versiyonu. Bana göre One Piece evreninde iki doğuştan canavar var Beyazsakal da dahil. Biri Kaido diğeri de Koca Ana'dır. Bu yüzden kimsenin küçümsememesi gerekir. Oda bu kadını arc boyunca tayfadan uzak tutmak için şekilden şekle girdi. Çünkü kadın normal halinde olsa en ufak şansları olmayacaktı. O ufak şansı oluşturmak için kadını handikaplı işledi. Bu kadar net. Tasarımı işlenişi ve kötü karakter olarak orijinalliği hoşuma giden birisi. Arcın açılış ve kapanışındaki müziklere bakarsanız anlarsınız zaten. Umarım delirmediği halindeki tam gücünü de görürüz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık