Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 165 47.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 180 52.2%

• Kullanılan toplam oy
    345
@Siyah Ateş zaten gençlik hali ile çıkdaydı kesinlikle favori karekterim olurdu, yani Teach'in bile üstünde tutardım.
Eski yazılanlara baktımda biri kadın olduğu için en zayıf olması gerektiğini yazmış. Şimdi ne düşünüyordur :fool:kadın fiziksel olarak Alman tankı gibi.
Ayrıca kadınlar erkeklerden daha dayanıklı olur. Acı eşikleri erkeğe göre daha yukarıda. Demek istediğim erkeğin 'ah uh canım yandı' dediği yerde kadın umursamayabilir.

Şu girişi bile :sapkali:lık(1,25 te başlıyor)

Severim. Bir duruma düştüğü yok bence, arc genel olarak öyle bir işlendi ki,
şu ada isimleri ve sayamayacağım onlarca yiyecek/içecek detayından sonra; özellikle de gördüğümüz flashbackten sonra herhangi bir "duruma" düştüğünü düşünmüyorum. :D Yemeye ne kadar düşkün olduğu zaten flashbackinden anlaşılıyor. Yakalayamaması durumu da gayet normal, beşinci imparatorun tayfası söz konusu.

Linlin'in yüksek fiziksel gücünün yanı sıra, aşırı derecede yüksek bir dayanıklılığı vardır. Derisi o kadar kalındır ki, Sanji ve Bege onun demirden bir balon olduğunu söylemiştir. Linlin her türden saldırıya dayanabilir. Hiçbir silahın onu yaralayamayacağı söylenir. Ancak bu dayanıklılığı onun mental durumuna bağlıdır. Carmel'in portresi yanlışlıkla devrildiği zaman sinir krizi geçirmiş, dizlerinin üzerine çökmüş ve bu çöküş onun dizlerinin kanamasına neden olmuştur. Judge'ın kendisine salladığı mızrağı ağzı ile durdurmuş ve dişleri ile mızrağı parçalamıştır. Linlin, Nami'nin yaptığı Hava Yumurtaları ile iyice güçlenmiş olan Zeus'tan devasa bir yıldırım saldırısı yemiş, saldırı yerde devasa bir krater açmasına rağmen Linlin saldırıdan etkilenmemiştir. Zeus'un yıldırımının çok küçük halinin bile Judge'a tek attığı göz önüne alınırsa, Linlin'in nasıl bir saldırıya dayandığı daha anlaşılır olur. Linlin bu olaydan sonra Pedro'nun kendini havaya uçurmasına maruz kalmıştır. Patlama o kadar şiddetli olmuştur ki, Perospero kendini Şeker Zırhı ile kaplamasına rağmen kolunu kaybetmiş ve ağır yaralanmıştır. Aynı patlamanın Linlin'e hiçbir etkisi olmamıştır. Linlin bu patlamadan çok kısa süre sonra Thousand Sunny'nin Coup de Burst patlamasını tam kafasına almış, fakat yine kendisine hiçbir şey olmamıştır. Aç ve zayıf haldeyken Jinbe'nin en güçlü saldırısını doğrudan yemesine karşılık, herhangi bir hasar almamıştır.
Şu kısımda anlaşılıyor zaten tayfanın kaçmak için nelerle cebelleştiği. Big Mom'ın tüm bu olaylardan etkilenmemesi bu karakteri gözünüzde nasıl farklı bir yere taşımıyor anlayamıyorum cidden. Yonkou indirme amacı olmadan başlanan bir arctı sonuçta, başka nasıl bitmesi bekleniyordu acaba. :/

Mangaka rezil etmeseydi fena karakter değildi. Özellikle "Koca Ana Güvertede" bölümü benim en kötü One Piece bölümleri listeme kafadan girdi.

Eline sağlık @Smoker

İyi kalpliliğini Streusen'in nasıl zehirlediğini görmek isterdim. Ve Streusen'in ölmesini.

BM'nin küçüklüğü candır ama bu halini hiç sevmiyorum.

Of of of okuması bir hayli zahmetli oldu ama bir haylide sürükleyiciydi:good:
Çeviri için teşekkürler Smoker bayağı ilgi çekici bir karakter:good:

Eline sağlık.

Ha-ha-ha-ha! Ma-ma-ma-ma-ma! Mu-gi-wa-ra!!!

Çok sevdiğim bir karakter. Yürüyen felaket resmen :D Bu kadını hafife alan arkasını şimdiden kollasın. Son bölümde verdi mesajı :D Gümbür gümbür gelecek inşallah :at::mincika:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık