Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
Cennete gitsin diye bebek öldürmek gibi diyosun
Donutun yanında çay dağıtırken üstlerine dökmüş gibi mi algılamalıyız? :d
Yoo :S Cennete gitsin diye masum sabiyi öldürmek ile daha fazla günah işlemesin diye bi günahkarı öldürmek farklı şeyler xd O değil de acaba Ace'in doğumunu önlemek için doğmuş doğmamış bebekleri kime öldürttüler. Akainu kesin gidip iki üç tane delmiştir :S

başkan sence op pollyanna serisi mi :S
Söz konusu M. D. Pufi olunca taş pamuğa döner. Çünkü o korsan kral olacak adam. Çünkü o M. D. Pufii. Heyt beee krallll! :fool:
Bi yanda iyi yapıyorsun hee, keskin sirke küpüne zarar, en iyisi atmak...

Son düzenleme:
-Seri başında Mihawk Zoro'nun saçma sapan etkilenince > Oyyyyyy
-Katakuri Luffy'den etkilenince > Iıııyyyyyyyy.

Ulan ne garip insanlar var ya.
Lol.

Mihawk onu uyandırdılar diye kendine yemek getiren beş aşçı arkadaşını kılıcıyla parçalayıp katletmedi.

Onu geçtim Mihawk, Zoro'nun korkusuzca ölümü kabul etmesinden, ve bunu yaparken de kılıç ustası ruhuna sadık kalmasından etkilendi.

Savunayım derken iyice berbat etmek... ''Ulan ne garip insanlar var ya.''

Son düzenleme:
Saçma sapan karakter değişimleri ile gözümde tüm ciddiyetini yitirmiş karakter. Öğlen ağzını gördüğü için kendi tayfasından beş adamı öldürebilecek kadar acımasız olan kişi bir saat sonra rakibine sempati duymaya başlıyor. Komik yani.
Luffy onu değiştirdi işte. Ailesinede iyi değer veriyor, o kadar kötü biri değil. Yaşadığı travmayı luffy sayesinde atlattı.

Lol.

Mihawk onu uyandırdılar diye kendine yemek getiren beş aşçı arkadaşını kılıcıyla parçalayıp katletmedi.

Onu geçtim Mihawk, Zoro'nun korkusuzca ölümü kabul etmesinden, ve bunu yaparken de kılıç ustası ruhuna sadık kalmasından etkilendi.

Savunayım derken iyice berbat etmek... ''Ulan ne garip insanlar var ya.''
Keşke yazdığında kadar da okusaydın ya. Daha ne anlatmak istediğimi anlayamamışsın, bir de açıklama(!) yapıyorsun. İlginç bir yetenek. Beğendim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık