Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
Big Mom'ı yenemeyecek kadar güçsüz olmak eziklik değildir. O seviyeyi aşamayacağını bildiği ve Luffy'nin aşabileceğini düşğndüğü için soruyor bu soruyu. Üstelik Luffy'yi korsanlar kralı adayı olarak da görüyor çünkü Big Mom KK'lik yolunda engellerden bir tanesi.

Bu öldürme masum değil. Ama öldürmese bu tarz imtiyazlar verde ağzını saklayamazdı bunca süre ama değil mi?
Big Mom'ı yenememesi eziklik değil zaten. Croco'da da Wb'yi yenecek güç yok, ama kimseye bunu yen demiyor. :/

Ağzını saklayamazdı da, ben zaten ağzını saklamasını zayıflık olarak görüyorum. Adam ağzını bir kusur, bir zayıflık olarak görüyordu. :/ En azından Luffy dövüşü öncesine kadar.

Big Mom'ı yenememesi eziklik değil zaten. Croco'da da Wb'yi yenecek güç yok, ama kimseye bunu yen demiyor. :/

Ağzını saklayamazdı da, ben zaten ağzını saklamasını zayıflık olarak görüyorum. Adam ağzını bir kusur, bir zayıflık olarak görüyordu. :/ En azından Luffy dövüşü öncesine kadar.
Bunu yen demiyor. Croco ve ya diğerleri gibi kibirli olmaması onu ezik yapmıyor. Sanji Katakuri'nin yenileceğini söyledi diye ezik olmaz. Luffy'nin potansiyelini kabul etmesi nssıl ezik yapıyor onu?

Ağzını zayıflık olarak görmüyordu. Kardeşine saldırıldığı için böyle giyinmeye başladı. Öncesinde beni seven böyle sevsin diyordu. Çok çirkinim diyip taksa haklısın. Bunu kompleks yapmıştır deriz.

İyi de orada "Luffy ne olur anamı yen." demiyor ki.
Luffy ona "Herkesi yenecem." diyor. O da soruyor işte.
Luffy de kabul edince. Luffy'nin bu beyanına saygı duyuyor. Harbi yapar bu, diye.

Bunu yen demiyor. Croco ve ya diğerleri gibi kibirli olmaması onu ezik yapmıyor. Sanji Katakuri'nin yenileceğini söyledi diye ezik olmaz. Luffy'nin potansiyelini kabul etmesi nssıl ezik yapıyor onu?

Ağzını zayıflık olarak görmüyordu. Kardeşine saldırıldığı için böyle giyinmeye başladı. Öncesinde beni seven böyle sevsin diyordu. Çok çirkinim diyip taksa haklısın. Bunu kompleks yapmıştır deriz.
Zayıflık olarak görmüyor muydu?

İyi de orada "Luffy ne olur anamı yen." demiyor ki.
Luffy ona "Herkesi yenecem." diyor. O da soruyor işte.
Luffy de kabul edince. Luffy'nin bu beyanına saygı duyuyor. Harbi yapar bu, diye.
Aynen ilk Luffy öyle diyor. Sonradan anamı yenecek misin diyor. : )

Kardeşinin bu yüzden yara alması ile kendisinin sebepsiz olarak bunu eksiklik olarak görmesi arasında fark var.
Adam bunu zayıflık olarak görmeye başlıyor işte o olaydan sonra. :/ Sonuçta hayatının bir döneminde bunu zayıflık olarak görmeye başlamış mı başlamamış mı? Kaldı ki ben kardeşleri için davrandığını söyledim. :/

Adam bunu zayıflık olarak görmeye başlıyor işte o olaydan sonra. :/ Sonuçta hayatının bir döneminde bunu zayıflık olarak görmeye başlamış mı başlamamış mı? Kaldı ki ben kardeşleri için davrandığını söyledim. :/
Zayıflığın tanımı konusunda ayrı düşüyoruz. Daha fazla yazmak ikimize de vakit kaybı.

E tamam işte. Ortada bir rica falan yok. Katakuri, Luffy'nin iradesini ve potansiyelini tanıyor orada sadece.
Adama saygı duyuyor.
Birisinin anasını yenmesini, kardeşlerini kurtarmasını falan istemiyor.

Ağız konusunda ise bireysel olarak bir sıkıntısı yok. Onu yanlış değerlendiriyorsun. Onun derdi dövdüğü tiplerin kardeşlerine zarar vermemesi. Kimsenin dikkatini çekmemeye çalışıyor ki, dövmek zorunda kalmasın.
Çünkü onun dövdüğü tipler hınçlarını kardeşlerinden çıkarıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık