Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
E tamam işte. Ortada bir rica falan yok. Katakuri, Luffy'nin iradesini ve potansiyelini tanıyor orada sadece.
Adama saygı duyuyor.
Birisinin anasını yenmesini, kardeşlerini kurtarmasını falan istemiyor.

Ağız konusunda ise bireysel olarak bir sıkıntısı yok. Onu yanlış değerlendiriyorsun. Onun derdi dövdüğü tiplerin kardeşlerine zarar vermemesi. Kimsenin dikkatini çekmemeye çalışıyor ki, dövmek zorunda kalmasın.
Çünkü onun dövdüğü tipler hınçlarını kardeşlerinden çıkarıyor.
Rica etti falan demedim zaten. Anasını yenmesini istiyor dedim. Katakuri eminim içten içe anasının yenilmesini dilememiştir. :)

Ben bireysel mi demişim yoksa kardeşleri için mi?

Ağzını göstermeme sebebini bilmemizin bir önemi yok. Sırf ağzını gördükleri için insanları öldürdü. Kardeşleri için kendisini yenilmez gibi göstermesi iyi bir şey, ancak sırf ağzını gördükleri için adamları öldürmek; bilemiyorum... Bana mental açıdan sağlam bir karakterin yapacağı bir şey gibi gelmiyor. Kardeşlerinin bildiği mükemmel Katakuri ile kendi iç dünyasındaki Katakuri arasında büyük fark var.

Gerçi şöyle bir düşünce 48 yaşındaki adamın da hala onu takması ilginç. :/ Haydi, çocukluğunda kardeşleri için taktı. Koskoca adam olmuşsun hala mı? :/ Kendisi bile mangada ''zayıflık göstermeyeceğim'' diyor. Ben neyi anlatmaya çalışıyorsam. :/

Bu ve tüm kardeşleri aslında bastırılmış kişiliklere sahip mama'nın boyundurluğu altında kişiklerini tam olarak yansıtamıyorlar.Mama kendi istek ve zevklerini bu çocuklara dayatmış yedikleri meyveler bile kişiliklerine sirayet etmiş.Doffy'nin ailesi kan bağı olmadan Linlin ve ailesinden. daha gerçekçi bir görünüme sahip.

Son düzenleme:
En kaliteli arc bossuydu. Tipsiz, kapçık ağızlı falan ama kaliteli adamdı. Böyle yetenekli, karizma rakip yok seride. Arada gelip öveceğim böyle. Çünkü hak ediyor bunları. Ayak takımı shibukailerin aksine rakip gibi rakipti. Kaptan karizması vardı 2. adam olmasına rağmen. Enfes adamdı yahu.
Allah'tan Dragon shici olarak tasarlanmamış. Yoksa M. D. Pufi'nin karşısına çıkan herkes gibi değeri 5 paralık olurdu :artiz:

Saçma sapan karakter değişimleri ile gözümde tüm ciddiyetini yitirmiş karakter. Öğlen ağzını gördüğü için kendi tayfasından beş adamı öldürebilecek kadar acımasız olan kişi bir saat sonra rakibine sempati duymaya başlıyor. Komik yani.

Evet, Cracker+Katakuri'yle kapıştı. Cracker'i Nami'nin yardımıyla ve Cracker'in anlamsız bir şekilde sabrının tükenmesi ve Luffy'ye hakisiz saldırmasıyla Katakuri'yi de kaçarak Katakuri'nin kendisini deşmesiyle(üstelik Luffy'nin Katakuri'yi deşecek bir saldırısı olmamasına rağmen) ve yine Katakuri'nin kendisini yerlere atıp Luffy'nin gitmesine izin vermesiyle aldı(!)

İşte Luffy ve ödülünün gerçeği...
Crackeri Nami nin yardımıyla aldı demek haksızlık bence ...Luffy en baştan King kong gun u sallasa Cracker zaten pertti.Crackerin çapı belli ... Ayrıca Luffynin snakeman deki hızına ve tekniklerine yetişeceğini zannetmiyorum.Kata gözlem hakiyle baş edemedi.

Saçma sapan karakter değişimleri ile gözümde tüm ciddiyetini yitirmiş karakter. Öğlen ağzını gördüğü için kendi tayfasından beş adamı öldürebilecek kadar acımasız olan kişi bir saat sonra rakibine sempati duymaya başlıyor. Komik yani.
Söz konusu M. D. Pufi olunca taş pamuğa döner. Çünkü o korsan kral olacak adam. Çünkü o M. D. Pufii. Heyt beee krallll! :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık