Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
Yahu adam sana kalsa adam hala sağ kol seviyesi değil diye diretiyorsun.Hatta üzerine Kata'da sağ kol seviyesi demiyorsun.Luffy sağ kol seviyesi olmasın diye :D Geleceği çok daha iyi görebilmeye başlamış,b.haki kasan adam için bile arc sonu anca sağ kol olur diyorsun :D Jack dediğimiz adam boş beleş bir adam Luffy'nin yanında.Luffy'nin de kendisinden güçlü adamları yenmek için dövüşlere şaibe,torpil girmesi oldukça normal bir durum.Oda Zoro'ya kıyamayıp adam akıllı bir rakibin karşısına bile yollamıyor karizması çizilmesin diye.
Sağ kol seviyesi diye bir şey olmadığından Kata'ya sağ kol seviyesi demiyorum. Bu bizim uydurduğumuz bir kavram. Katakuri'yi yenersen Katakuri seviyesini geçersin. Serideki en dengeli grup olan amiraller arasında bile avantaj-dezavantaj durumuna göre bir güç farkı varken aralarında 500-600-700m gibi ödül farkları olan sağ kollar arasında standart bir güç belirlemek ve bunun üzerinden bir seviye oluşturmak mümkün değildir. Sağ kollar arasında belirgin bir güç farkı olduğu için de Luffy için arc sonu "ileri düzey sağ kol" diyorum ki o da benim için amiral seviyesine tekabül ediyor :good:

Herkes kendisinden güçlü adamları yeniyor tayfada. Ama kimsenin dövüşünde Luffy kadar saçmalanmıyor. Luffy neredeyse yendiği(!) hiçbir rakibinden sonra yendiği rakibin seviyesine gelmemiştir. Çünkü rakibini ya kendi gücüyle yenmemiştir(Moria) ya yardım almıştır(Cracker, Dof) ya akıl almaz bir saçmalık işin içine girmiştir(Croco, Katakuri). Bunlar karaktere seviye atlatıyor, evet. Saçmalık ve torpil seviyesi atlatıyor :) Bu tarz bir vs. mantığıyla Zoro da Sanji de Franky de rakip alır. Luffy'nin karşılaştığı rakiplerin güçlü olması rakiplerin saçma sapan bir şekilde yendirilerek hem ana karaktere hem de rakibe olan saygının azalmasına neden oluyorsa sen rakibin güçlü oluşunu bir bahane olarak kullanamazsın.

Son olarak.. Jack'le Luffy'yi güç olarak kıyaslamıyorum. Ödüllerini belli bir mantık çerçevesinde karşılaştırdım sadece.

Beyler yiğidi öldürün ama hakkını yemeyin.

Bu adam net olarak serideki en güçlü karakterlerden birisidir. Hem de öyle bomboş salak "hepinizi yenicem böhöhöhö" gibi bir karakter değildir.

Net olarak da daha önce Luffy'nin kapıştığı herkesi üst üste koyar ardından öper.

Kendisini bir amiral olarak görseydik de yadırgamazdık ayrıca. Adamın seviyesini anlatmak için daha ne diyebiliriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık