Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Capone Bege

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zamanında ne teoriler açıldı bu forumda, gerçek dışı milyar tane teori konusu okuduk. Emek verilen bir şeyin üstüne bu kadar gitmeyi doğru bulmuyorum. :/ Tekrardan eline sağlık.

Zamanında ne teoriler açıldı bu forumda, gerçek dışı milyar tane teori konusu okuduk. Emek verilen bir şeyin üstüne bu kadar gitmeyi doğru bulmuyorum. :/ Tekrardan eline sağlık.
Her teorimde söylerim eleştiriye açığım olumlu ya da olumsuz fakat her teoride çok uçuk olmuş vb. söyleyenler çıkıyor illa ki bunlar eleştiri değil. Zaten teorileri yazarken bana bile çok uçuk geliyor aynı şeyi birde okuyan arkadaşlar söyleyince bunlar teori değilde mangadan spoiler mi bekliyor diye düşünmüyor değilim.

Ellerine sağlık.
Teorilerin tutması veya uçuk olması benim için önemsiz, okuması zevkli ise bana yetiyor.
Bence Mom teorisi daha uçuktu.

Sonraki teorileri bekliyorum ve bence mink ırkına yoğunlaşmalısın, oradan ekmek çıkar.

Ellerine sağlık.
Teorilerin tutması veya uçuk olması benim için önemsiz, okuması zevkli ise bana yetiyor.
Bence Mom teorisi daha uçuktu.

Sonraki teorileri bekliyorum ve bence mink ırkına yoğunlaşmalısın, oradan ekmek çıkar.
:sapkali:

Vivre Card hakkında dönecek olan kurgu hakkında bir teori okumak isterim ben de. :)
Vivre Card hakkında teori değilde bir inceleme/analiz yaptım. Biraz daha kanıt bulursam analizi destekleyecek paylaşırım. :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık